SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 170: Evans vs Cormier!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22810

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mmmateusz




Fajna konferencja. Obejrzyjcie sobie, ciekawa historie Pat opowiada.

EDIT: Bez jaj. Obejrzyjcie sobie konferencje, a potem koncowke. Podczas konferencji DC mowi, ze szanuje Pata, ze jest naprawde dobrym zapasnikiem, ze do walki podejscie jak zawsze profesjonalnie, bez jakichkolwiek emocji. Ogolnie pelna kultura, usmiechy. A potem z dupy totalnie to popchniecie zaraz po konferencji. No przeciez zagrywka pod publiczke jak hvj

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-02-22 15:12:39


zadne pod publiczke,po prostu przypomnial sobie jak bardzo Pat go obrazil. przeciez wszystkie te spiny sa na serio <potwierdzone info,spytajcie Puara>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
gautan
bez obrazy,ale potrafisz wierzyc w jakies brednie tego ziomka,co czasem wpada i pisze w spamie jakies bajki o zadymach z policja i innymi zwycieskimi bitwami typu 2 vs 34,wiec nie jestes wiarygodnym obserwatorem


o ile dobrze rozumię próbujesz pić do mnie?
więc pamietaj,że kiedy próbujesz kogoś dyskredytować i podważać jego wiarygodność najpierw upewnij sie sam,że wiesz o czym w ogóle piszesz gautanku.
pod żadnym z nicków tutaj NIGDY nie pisałem słowa o zadymach z policją,ani nie opowiadałem zwycięskich historii o 2 vs 30cośtam-o sprawach tych pisał wielokrotnie użytkownik o nicku "nowkon".
więc póki co sam udowodniłeś jak powaznie należy podchodzić do twojej osoby,komentarzy i ich wiarygodności, bo piszesz co ci się "wydaje" bez sprawdzania faktów

odnośnie mojego komentarza w sprawie historii między Pat i DC,zawarłem w nim same fakty dostepne na wiodących stronach MMA-więc troszkę wysliłku i zainteresowania i sam byś wiedział co się stało i dlaczego DC cokolwiek tłumaczył;)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor
No bez kitu... Myślałem że Cormier wyjdzie z mniejszą ilością fatu, a wygląda to tak jakby po prostu zrzucił zarówno trochę fatu i trochę mięcha, czyli podobnie jak wcześniej ale mniejszy jest

Nawet w WW mógłby startować, przecież tam jest jeszcze w ch** tłuszczu...

Ale nie będę hejtował, bo jest absolutnym kozakiem w hw, więc ma prawo być gdzie chce póki kosi kogo chce. Tak, wiem w UFC niezbyt fajne walki, ale za KO na stopie zawsze będę do niego czuł nutkę sympatii

no umówmy się że jak UbeReem nie wygladał Dremor;) ale jemu to nie szkodzi;)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
TezAndrzej
Maia vs Rory to swoją drogą strasznie twarda walka będzie, a jakaś taka zapomniana w tym wszystkim

A ja mysle, ze bedzie nudno. Rory sie nie da obalic i bedzie punktowal Maie w stojce ala GSP przez 3 rundy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Grind, to chodziło o Mańka chyba;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
grind

o ile dobrze rozumię próbujesz pić do mnie?


zle rozumięsz,bo nie pilem do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No dokładnie, chyba o maniusia.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gautan jest też opcja że Danielek jest nerwowy po prostu. Zresztą po co my w ogóle o tym dyskutujemy?

O której zaczyna się gala?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Koch walczy za darmo na poczatku? Tj walka bedzie na fb?

btw, grind to lex lewis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Puar to w ogole naiwny jest i łyka wszystko jak pelikan (no offence )

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 33 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

KSW 25 live! Zanim napiszesz czytaj 1szy post

WHEY premium