SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 146

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tj napisał bullet porównajcie sobie 2 rozpiski... Zapowiadała się emocjonująca walka o pas a jest ch**...hype 0!
Velasquez vs. Mir świetny pojedynek o TS a teraz k***a jakiś bigfoot z Cainem nie wiadomo za co zasłużył na tą walkę.
Nelson vs. Bigfoot to byłby świetny pojedynek imo świetnie dopasowany stylistycznie wgl oprócz ME to była dla mnie na starej karcie najlepsza walka obaj są po porażkach i ta walka byłaby na miejscu dobry debut dla Silvy i test dla Roya a tu jakiś Herman.
Walki Gonzagi zawsze dają dużo emocji też na - dodatkowo zmiana przeciwnika na gorsze dla Barbozy to było jasne, że taka rozpiska nie dotrwa do końca byłoby za pięknie... OK wyżaliłem się teraz idę kuć na ustną z Polaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No z tą niepozornością Nelsona to fakt - pierwsza raz go widziałem jak walczył z Cro Copem i se tak myślę - kto to kvrwa w ogóle jest, dali Mirkowi jakiegoś grubasa, no kurde śmiech na sali. Później posprawdzałem internet i ogarnąłem, że to całkiem niezły zawodnik jest.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kuuuurwa ! Hunt podobno kontuzjowany.... lavar johnson na jego miejsce

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Mir przez submission 1 round
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
NIE NIE NIE NIE NIE KURVA!!!! Jeszcze Hunt odpadł?! No nie wierze, jedyna walka która jeszcze była strasznie ciekawa na tej gali..

Niech to piorun p******nie wszystko. Bezsensowne jednostronne zestawienia...

W takim wypadku zrobię za wróżkę i wam teraz powiem to co dobrze wszyscy wiecie...

Mir przegra przez KTFO w 1 rundzie
Cain się przejedzie po Silvie jak walec po cieście. TKO 1 runda
Nelson KO max 2 runda...
Struve przez poddanie 1 runda. Lavar nie ma parteru. Jak oddał Barremu dosiad i dał się złapać w próbę kimury to Struve go podda w 1 min
Shane Del Rosario jeśli będzie w miare sprawny po tym wypadku to zje Miocica na śniadanie

Na prawdę trudno przewidzieć tutaj wyniki..

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-18 00:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
UFC 146: Rozczarowanie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
za to można ładne pieniądze przytulic walki dosc latwe do typowania.Wole jednak gale gdzie strach złotówkę postawic bo nic nie wiadomo co się stanie

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
przeważnie jest tak, że jeśli wyniki na gali wydają się oczywiste, to zdarza się parę wpadek. Zobaczymy jak z psychiką Caina, wiadomo, że 1 porażka boli najbardziej... Parter Lavara w jego walce z Barrym to porażka Struve sobie powinien poradzić, ale z nim też różnie bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale bym miał ubaw jakby Silvie sie udało przefizolić Caina wtedy by sie okazało ilu prawdziwych fanów ma Cain wiem że ciężkie zadanie, ale powroty po pierwszej przegranej, do tego przez cieżkie KO bardzo różny przebieg mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A miało być tak pięknie a tu tyle zmian, że ciężko policzyć. IMO Cain poradzi sobie z Silvą, już bardziej niepewny jest Struve ale też wątpię, żeby przegrał. Na dodatek Lavar dopiero co 5 maja walczył.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do K1

Następny temat

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

WHEY premium