SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 146

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wiem czy Cain dostanie po wygranej z Mirem odrazu TS. Moze bedzie sie jeszcze musial zmierzyc z Werdumem/Cormierem ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jako, że ten temat powstał pierwszy inne skasowałem

Jeśli chodzi o rozpiskę to jest mega. Już dawno nie było tyle ekscytujących walk w wadze ciężkiej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest waga ciężka jest ekscytacja i spuszcanie sie nad walkami nic dziwnego że 5 tematów na raz poszło


Wariat Dieg Brandao w prelimsach i Barboza w main cardzie to będzie ostro

Na main event już chyba wszystko zostało przedyskutowane, JDS by KO!


Mir to tak jak ktoś napisał tyle walk a i tak ni cholery nie wiadomo co sie spodziewać po nim a Cain... no cóż, każdy wie jak na zawodników pierwsza przegrana i pierwsze KO wpływają, może być niespodzianka!

Big Foot - Nelson to dla mnie freak show

Oby Gonzaga szanse wykorzystał, licze na solidną walke tego świra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Rozpiska świetna!
Ciekawe co pokaże Miller
Tyle pojedynków w ciężkiej duży +, tylko zaraz zleci się pełno znawców jaki to Ali jest zaj**isty i wygra walkę bo ma większego bica... WAR JDS!

Mira wolałbym zobaczyć z Werdumem, wydaje mi się że Cain jest za dynamiczny w stójce i usadzi go przy jakiejś wymianie. Chyba, że Mir będzie walczył w klinczu ale pewnie i tak spuchnie po 1 rundzie. Cain jak już ustrzeli to dobije, nie będzie poddawał jak Nog

Za Gonzagą jakoś nie przepadam, pewnie zaliczy KO.

Dziwne trochę, że Nelson po 3 porażkach w 4 ostatnich walkach dalej dostaje takich rywali. Poza mocną szczęką to on za wiele nie pokazuje... Silva powinien sobie poradzić.

No i war Diego, lubię gościa niech się wspina coraz wyżej żebyśmy mogli go oglądać na maincardzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Według mnie Bigfoot zmiażdży Nelsona ,jednoręki Cro cop ,by wygrał gdyby miał jeszcze troche woli walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Heavyweight Championship bout:Junior Dos Santos vs. Alistair Overeem
Heavyweight bout: Cain Velasquez vs. Frank Mir

Heavyweight bout: Antonio Silva vs. Roy Nelson

Welterweight bout: Dan Hardy vs. Duane Ludwig

Heavyweight bout:Gabriel Gonzaga vs. Shane del Rosario

Middleweight bout: C.B. Dollaway vs. Jason Miller

Lightweight bout: Jacob Volkmann vs. Paul Sass

Featherweight bout: Darren Elkins vs. Diego Brandao

Light Heavyweight bout: Kyle Kingsbury vs. Glover Teixeira
Edson Barboza vs. Evan Dunham

moje typy, ali standardowo wygra bo ma wiekszego bica, mam nadzieje za hardy i miller sie podniosa, shane del rosario jest naprawde niezly wiec jestem za nim i nie zdziwi mnie jak bigfoot znowu bedzie znokautowany


Zmieniony przez - Deweq w dniu 2012-03-10 10:17:40

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Werdum zawalczy z Mike’iem Russowem na UFC 147 w Rio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Mayhema to niestety stawiam, że C.B. zakończy tą jego nieszczęsną kariere w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
??

Dollaway może sobie najwyżej Laysy skończyć w tym przypadku...

Chyba że o czymś nie wiem, ale jeśli Mayhem z trenerami rozgryźli choć ogólnie co się stało z tym jego yebanym cardio ostatnio, to powinien poddać Dobermana prędzej czy później.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-03-10 19:12:16

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do K1

Następny temat

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

WHEY premium