SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 146

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Gdyby Nog wygrał z Mirem to pewnie mieli byśmy Nog vs Cain 2 i wolał bym zobaczyć Noga zamiast Mira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
WAR CIGANO! Wiedziałem od początku, że to się nie odbędzie za trudna walka by to była dla bigfoota na powitanie w UFC, a dla Caina 2 kroki wstecz...
Już po walce Mira z Minotauro domyślałem się tego pojedynku, ale ciekawe czy zwycięzca tej walki będzie następny dla zwycięzcy Reem/Cigano... Velasquez na pewno jest faworytem, ale tj pisałem z Werdumem jeśli parter to może być różnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
Tak jak pisałem, że zrobią Mir vs Velasquez. W ciemno obstawiam Caina. Co do TS to moim zdaniem później powinna być jeszcze jakaś walka Caina aby dostał TS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
JDS dostanie w pipke :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bedzie zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze obu. Licze na Aliego, i jesli wygra to mozna smialo stawiac go na rowni z Fedorem jesli chodzi o osiagniecia. Mistrz K1, SF, Dream, i moze UFC. To by bylo cos. Ale boje sie o ciezkie KO, bo Dos Santos ma styl ktory nie bedzie pasowal Aliemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ale będzie lipa jak Mir złapie Caina w jakieś sub. Zapłacze się chyba wtedy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jeśli Cain wybierze g'n'p to wgl się nie zdziwię... No chyba, że to będzie po porządnym knockdownie tj z Minotauro
Jeśli będzie tj z Kongo to Mir to na 100% wykorzysta. Jednak stawiam na Caina, bo Mir najmocniejszej szczęki nie ma... Cain KO - I max II runda. Tylko pytanie kogo dadzą teraz Werdumowi... Może rewanż za przegraną w Pride z Minotauro w Brazylii co o tym myślicie!? Co do czołówki ciekawe jak tam z Carwinem kiedy wraca imo już nic nie namiesza w HW jednak fajnie się go ogląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
tyle, że Cain raczej nie walczy na tej gali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Z całego serca jestem za Alim i mam nadzieję, że wykorzysta ta szanse i wygra z JDS'em, chociaż oboje są świetnymi zawodnikami i będzie to bardzo ciekawa walka, chociaż mam takie przeczucie, że któryś padnie przez KO, chociaż gdyby była taka walka jak Griffin hmmm.. juz nie pamiętam z kim z chyba 2005/2006 roku to by już całkiem była miazga co o tym sądzicie?


WAR OVEREEM!

Zmieniony przez - Bad Breed w dniu 2012-02-11 16:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Bad Breed
chociaż gdyby była taka walka jak Griffin hmmm.. juz nie pamiętam z kim z chyba 2005/2006 roku to by już całkiem była miazga co o tym sądzicie?


WAR OVEREEM!

Zmieniony przez - Bad Breed w dniu 2012-02-11 16:43:38


jak można nie pamiętać z kim walczył Griffin w tamtym roku? (2006 dokładnie). Ta walka uratowała UFC przecież........!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do K1

Następny temat

MMA Attack 2 w Katowicach 27 kwietnia

WHEY premium