SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 142 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
bulletskat
Zawsze i wszędzie - WAR ANDERSON!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Doskonały początek roku w UFC.
Ale obraz całej naprawdę dobre gali niszczy parę rzeczy o których już pisaliście.

Mike Pyle udało mu się pokonać gospodarza i otrzymał ogromne gwizdy co prawda później sam prowokował ale mi marzą się brava dla fightera z innego kraju który pokonuje gospodarza z czystego szacunku dla niego.

Edson Barboza wyśmienity nokaut ale dlaczego Walka Wieczoru >?? IMO 1 i2 runda średnia.

Eric Silva wszystko byłoby znakomite to kolano na korpus tylko decyzja...

Palhares obawiałem się że lubiany przeze mnie Toquinho odwali jakiś numer i znów będą średniacy i walki w prelimsach lub mało znaczące mainy. Mam nadzieję że dostanie dobrego zawodnika na nieco mniejszą gale jako Mejn Ivent bo daje świetne walki.

Antek wagi nie zrobił: Ok . Ale jaki to powód do tego żeby faworyzować poprzez sędziowanie Venoma ? przyjął walkę zadecydował że podejmuję się pojedynku z dużo cięższym przeciwnikiem.Dla mnie to nie lipne zachowanie z tym podnoszeniem do stójki.Chyba że od 2012 Dana mówi zdecydowane NIE l,n,p

A Aldo był mocno zfazowany buzowało w nim już na ważeniu i pozostało tak do końca świetne KO.

moja wypowiedz może wygląda trochę hejtersko ale ogólnie oceniam bardzo wysoko galę szkoda były wpadki bo było by idealnie wręcz.


PS.B-Real napisz mi PW za co bana miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie rozumiem dlaczego sie tak burzycie sedziowaniem merglioty? AJ nic nie robił na tej glebie to podniosl i tyle, imo dobra decyzja, dobra walka aldo mendez, jeszcze palharesa i barbozy nie ogladałem ;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Na zimno tak sobie czytam, o odebranym zwycięstwie - nie wiem, nie chcę zachowawywać się jak Puar, ale odebranie zwycięstwa to przesada, typ zasymulował z tym tyłem głowy, stary cwaniak ot co. Lub jestem mało obiektywny jak w przypadku Aldo - siatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
W ogóle nie kminie czemu Dana robi pas interim WW dla wygranego Condit - Diaz, bo GSP duża kontuzja i jakoś z rok zanim będzie walczył, a o MW i interimie mowy nie ma. Moim zdaniem jak Silva znowu złapał kontuzje mocną to powinni zrobić teraz walkę o pas wygrany walki Sonnen/Munoz vs Belfort lub Bisping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
Dyskwalifikacja Silvy to kpina dla tego sportu i wstyd dla Mario. Karnie powinien zostać wydelegowany do sędziowania na jakąś galę pseudoMMA, np: KSW panów Martina i Maćka.

Palhares, rozstrzygnięcie do przewidzenia, piękna dźwignia, nie pierwsza i nie ostatnia zapewne. Jednakże bądźmy poważni, na chwilę obecną (abstrah**ąc od kontuzji Spidera) w pojedynku z Andersonem szanse ma niewielkie. Nie to doświadczenie, nie ten wzrost, nie ten zasięg itp.
Szanse na zwycięstwo Palharesa są mniej więcej takie jak na poddanie dźwignią Damiena Mai,albo zwycięstwo Rashada lub Hendo w walce z Bonesem, czyli najdelikatniej mówiąc nikłe.

W walce Aldo fani Dragona Machidy mogli zobaczyć czym się różni TDD Jose od TDD Dragona. Nikt chyba bowiem nie wątpi, że zapasy Mendesa stoją na wyższym poziomie niż Jona Jonesa. Co ciekawe Mendes wygrywał pierwszą rundę, a Yamasaki przerwał walkę równo z gongiem lub sekundę przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
chyba was troche ponosi z tym HW AJ'a i tym,ze wygladal na "2x wiekszego"... w porownaniu do Aldo to byc moze,ale Belfort tez chudzina raczej nie jest,wiec ja akurat duzej roznicy nie widzialem. A strone wczesniej Bulletskat dal filmik na 3 godziny przed walka i wynosila ona jakies... ~3kg... WOW,co za odwaga ze strony Belforta,ze w ogole wszedl do klatki

Palhares niesamowity w tych dzwigniach na noge,swietny Barboza,no i Aldo jak to Aldo,ogolnie gala naprawde super. mimo paru zgrzytow jak dyskwalifikacja Ericka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
no dobrze ,gong zabił sekunde po tym jak aldo zadał cios, sędzia miał mandesowi dojsc do siebie po takiej petardzie? moim zdaniem walka słusznie została przerwana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mendes wygrywał pierwszą rundę
Jaja sobie robisz? Niby w jaki sposób wygrywał? Jednym obaleniem?
Dobrze, że zatrzymał sędzia nie powinien się kierować czasem na zegarze tylko zdrowiem zawodnika, Mendes dostał by lanie w drugiej i ciężki KO, po co ryzykować? Palhares ma szanse ze Spiderem bo to wariat, totalnie nieprzewidywalny i leg locka może j**nąć nawet Mai, na ostatnim ADCC widać było trochę kończeń na dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
o kvrwa OBELX Ty juz 10 lat na sfd? :D data rejestracji 2002
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 142 LIVE!

Następny temat

MMA 1 TRENING

WHEY premium