SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 142 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Troszkę za szybko podnosił to fakt, ale bez przesady. Pewnie trochę też miało na to wpływ niezrobienie wagi przez Rumble i związana z tym przewaga w parterze. Vitor i tak wygrał więc jest ok. A co do tego trzymania siatki przez Aldo no to nie wiem czym się tu oburzać. WIadomo że to nie fair i wbrew herezjom które niektórzy głoszą powinno się to tępić ale zawsze zawodnicy to robili. Łapali się lin ringu w Pride i łapią siatkę w UFC. Norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Chwycenie się siatki było bardzo 'radykalne' niestety, Aldo wręcz na niej wisiał, no ale co zrobić, ludzki odruch się czegoś chwycić jak lecisz..... I jak wyżej, było jest i będzie, chyba że wymyślą jakąś klatkę z pleksiglasu wreszcie.

Yamasaki pokpił sprawę IMO, znowu, jeden cios w Silva vs Prater był istotnie centralnie w potylicę, ale powinno być przerwanie, 1 punkt w plecy, przerwa i dalej, a tak skończył walkę i wszyscy myśleli że zwycięstwo przez KO... Amatorszczyzna.

Szkoda tych wpadek, bo gala piękna poza tym.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
Przecież Harris miał walkę 4 lata temu z Danem, a 2 lata temu z Natem więc nie mówcie, że nigdy nie walczył z czołówką. Ciekaw jestem z kim go teraz zestawią. Obstawiałbym, że jego przeciwnikiem będzie Wand albo Leben.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co jest takiego herezyjnego w twierdzeniu że to źle, że nie można się trzymać siatki? Kiedyś mogli tak robić.
Zresztą co z tego jak dla Aldo odjęliby punkt skoro wygrał przed czasem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie mówiłem że main card urwie dupe!? Świetna gala!

Palhares to mega wirtuoz w tym co robi, poddanie periwsza runda, bez przypału i bez przetrzymania skrętówki, piękny gest na koniec walki dla zmarłego przyjaciela! Sonnen/Munoz to powinien byc eliminator do walki z Palharesem a następnie zwycięzca Palhares-Sonnen/Munoz czyli Rousimar walka o tytuł, Silva jest kontuzjowany dlatego licze na niespodzianke ze strony Dany i matchmakerów UFC ze w końcu docenią Paula! Toquinho jest w stanie wygrać z każdym w dywizji i zostać mistrzem!


Aldo nareszcie efektowna walka i skończenie rpzed czasem, Ci co marudzili że w UFC zaczął walczyć zbyt zachowawczo mają prezent od Jose co niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy jak silnym i genialnym zapaśnikiem jest Mendes, a Aldo bronił sprowadzenia z dziecinną łatwością. Czepianie sie o trzymanie sie siatki bez sensu, przecież walke skonczyłw peirwszej rundzie wiec co za różnica czy mu punkty zabrali czy nie


Barboza KO wieczoru, kto wie czy nie miesiąca a nawet roku, masakrycznie pięknie to wyglądało


Yamasaki odwalił aszane w walce Silvy no ale błędy sędziowskie sie zdarzają, i złych intencji nie miał...


Belfor-Johnson dokłądnie taki jak wszyscy przewidywali koniec walki, Antek wiedział, że musi ruszyć ostro na początku bo inaczej potem wysiądzie kondycyjnie, no i tak sie stało, Belfort przetrwał early rush i pięknie poddał.



MEGA gala, a tłum w Brazylii jak sam ROgan mówi jest niemożliwy, Aldo wbiegający w trybuny - piękny widok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Patrząc z jaką łatwością Palhares robi te dźwignie na stawy kolanowe, to trudno się nie zgodzić że nie jest w stanie wygrać z każdym. Może zawalczy teraz z Maią?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Z Palharesem jest taki problem że nigdy nie wiadomo co odwali. Ja go uwielbiam i nie przekreślałbym go nawet z Pająkiem ale dajmy na to trafi tak jak mówi Puar na Maie. I co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
a gdzie Vitek? Vitor po porazce z Silva wygrał juz 2 walki w ladnym stylu, Sonnen 1 ze Stannem. Ja bym widział teraz Sonnen/Munoz vs Vitek o title shota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bez chwycienia za siatkę Aldo leżałby na dvpie, w tym problem, punkt tu niczego nie zmienia.

A Palhares Demiana nie podda rzecz jasna, ale IMO na dzień obecny zgarnie UD samą fizyczną przewagą.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak to co? Palhares urwałby mu nogę Nie no, nie poszłoby mu tak łatwo jak w dzisiejszy poranek, ale sądzę że dałby radę.
A jeśli byłoby tak jak teraz, to ->

Jak Andrzej. Raczej przesiłowałby Maię. Chociaż kto wie. Teraz mu dadzą kogoś dobrego więc sami się przekonamy.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-15 14:29:37

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 142 LIVE!

Następny temat

MMA 1 TRENING

WHEY premium