SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 142 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
jak oceniacie jego szanse z czołówką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
kogo szanse ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Jeśli szanse Spidera to średnio... kilka lat dominacji i częste ośmieszanie przeciwnika o niczym nie świadczy:D
Aldo to maszyna... Fajny kontrast jak się ogląda go a później człowiek włączy sobie walke ciężkich... Poruszają się jak w zwolnionym tempie:D Johnson zero profesjonalizmu, mi wyglądał na ciężką w tej walce a nie średnia... Vitor kozacko, zgodził się na walkę i mimo trudności wygrał. Chłopak psychicznie się bardzo podniesie.

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
wogole zayebiste mają te ciuchy pretoriana, szkoda ,że te koszulki nie są w polsce w sprzedaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Strecho
kogo szanse ?

Palharesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jak Liściu, Spider marne szanse z czołówką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Wiem, że to niemożliwe ale z chęcią zobaczyłbym walkę Palharesa z Lombardem... masakra by była. Dwa dziki w klatce.

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
chodziło mi szanse palharesa z czołówką nie wiem co piyerdolicie z tym spiderem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Palhares... kto wie. Niech dają mu coraz lepszych przeciwników. Może nie jest najlepszy ale moim zdaniem jest na pewno najniebezpieczniejszy. Te skrętówki mogą łatwo skończyć komuś kariere, nawet teraz po odklepaniu jeszcze przez jakiś czas dalej trzymał nogę... Zresztą każdy wie jak skończył Tomek Drwal. Palhares jest strasznie silny i niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, czekam z niecierpliwością na jego walki z czołówką:)

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 142 LIVE!

Następny temat

MMA 1 TRENING

WHEY premium