SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 141 Wyniki - Temat do dyskusji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To nie Cerrone jest przereklamowany tylko Diaz świetny. Bez przesady, cowboy też dał dobrą walkę, prócz pierwszej rundy.

Cały czas mówicie że to nie ten sam Brock co kiedyś, bo się bał itp.

Ale zrozumcie że im poważniejszy przeciwnik tym większa ostrożność. Lesnar mógł sobie pozwolić na szaleństwa z Mirem i Herringiem. Co innego gdy stoi obok niego Reem.

Już przy Carwinie Brock był inny, bo czuł że wchodzi na najwyższy level.

To jest tak samo jak w boksie. Łatwo siać rzeźnie na kelnerach, ale na równych sobie taka brawura byłaby głupotą i tyle.

Imo Brock po prostu chciał przeczekać pierwszą rundę, dać się poczuć swobodnie Aliemu i go obalić, po pierwsze trochę z zaskoczenia a po drugie gdy Reem nie będzie już taki silny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Carwin i najlepsza stójka to dobry kawał.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 428
Bardzo ladna gala a co do Reema to mysle ze da rade z JDS bedzie walczyl ostroznie powoli zepchnie pod siatke i wykoczy go kolanami nie bedzie musial sie martwic o obalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Ale ten Brock cienki ja pyerdole tragedia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Niewiem jak można nazwać Cerrone przereklamowanym choć zgodze sie że powinien po tych podcinkach ruszyć na Diaza to była jedyna opcja żeby móc choćby mysleć o wygranej a tak trzymał sie jak zaprogramowany tej złej taktyki. Ogólnie Diaz zrobił na mnie ogromne wrażenie w takim stylu sie bić to jest kosmos jak i kosmiczne były te kopnięcia Cerrone jak z matrixa pare weszło. Najlepsza walka jaką widziałem jeszcze z ta otoczką strącenie kapelusza kałboja faki z obu stron coś pięknego.
Troche mnie dziwi aż takie rozwodzenie sie nad Main Eventem dobrze widzieć takiego potwora jak Overeem choćby te pare minut ale kilka kolan ze 2 kopnięcia jakieś tam nudne proste i chwilka ubijania z prawego haka no to troche żal ale faktem jest że jak zawalczy Reem z JDS będzie mega walka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Cerrone zebral ponad 200 strzałów na twarz, a tu jeszcze pytania czemu nie ruszyl w 3 rundzie do ataku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diaz w walce z Cerrone wyprowadził w sumie 314 ciosów, z czego 82% trafił, czyli Donald zebrał 258 ciosów w tym pojedynku to jest nowy rekord w walce na 3 rundy po 5 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Może to co napiszę, już zostało już nadmienione... wybaczcie, nie chce mi się czytać ponad 200 postów.
Jak dla mnie Brock nie za bardzo wiedział jak się zabrać za Remm'a, nieco się speszył po jedynej próbie obalenia. Wg mnie wyszło też doświadczenie Overeem'a, narzucił całkowicie swój styl walki i zrobił to co umie najlepiej. Owszem, Lesnar nie przypominał tego potwora, który praktycznie zgwałcił Mir'a czy zajechał Carwin'a, ale cóż Reem czy Velasquez to nieco wyższy poziom. Poza tym po TAKICH kolanach czy kopnięciu na korpus, który był niezbyt dawno temu operowany to nikt nie powinien się dziwić, że Brock nie dał rady. Reem przy walce z JDS będzie musiał trzymać wyżej gardę, bo Cigano go szybko znokautuje.
Cerrone popełnił dokładnie te same błędy w walce z Nate'm co B.J Penn w konfrontacji z Nick'iem - dali sobie narzucić niecodzienny styl walki Diaz'ów. G Jackson dobrze radził podopiecznemu, by szedł na ziemię, np po tych low kick'ach gdy Nate lądował na ziemi, Donald powinien był iść na glebę i nawet z gardy coś obijać.
Szkoda mi Fitch'a... kto jak kto, ale Mazzagatti żeby tak szybko przerywał walkę ... wg mnie to mógłby dostać jeszcze ze 2 ciosy i dopiero stoppage. Nic nie powiedział ten pojednek ani o formie Jon'a ani Henricks'a. Fitch miał wypadek przy pracy i tyle.

Zmieniony przez - Vospyl w dniu 2012-01-01 14:11:01

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 141 - live

Następny temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

WHEY premium