SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 141 Wyniki - Temat do dyskusji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Żunior ma lepszy boxing timing i szczene niż Ali, więc zdziwiłbym się gdyby przegrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8466
Ja jestem całym sercem za Cigano. Overeema nie lubię. Obaj są cwaniaki, ale Ali robi to sztucznie, chce być idealny, uważa na słowa, każdy ruch (marketingowy) przemyślany. JDS to taki zwykły chłopaki z brazylijskich faweli a w ringu zabójca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Junior nie jest z faweli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7237
pożyjemy zobaczymy
pamiętajcie, że ali w walce z jds nie będzie się obawiał o obalenie i stójce wykorzysta w 100%..
myślę, że overeem może być po prostu za silny fizycznie dla juniora i to zepsuje jego cały plan..
a teraz.. Dobranoc

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Można mieć nie wiadomo jaką szczękę, ale jeśli dostanie się kolano... na prawdę nie wiem kto wygra. Raczej to kto wygra nie będzie dla mnie sprawą życia i śmierci, ale po cichu liczę, że Brazylia zatryumfuje.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8466
To co robił w takich dzielnicach na filmach promujących walkę z Cainem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ten sztuczny Ali to też wymysł dziwny.

A w walce z JDS-em Ali jak najbardziej musi się obawiać obaleń JDS ma dobre owe elemęty.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
zap*****lał land roverem i rozdawał dzieciakom lody. Junior przybył ze wsi do Rio i mieszkał tu i ówdzie, ale nie w tym najgorszym syfie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Na pewno bardziej musiał się obawiać obaleń ze strony Werduma niż będzie ze strony JDS.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ale czemu Lesnar nie spróbował power double lega? To pytanie będzie mnie dręczyło pewnie przez cały dzień aż do sylwestra. Coś tam raz chycił nogę Aliemu ale chyba wszyscy wiemy, że Lesnar obalać z klinczu za dobrze nie umie, za to jak wpadnie Ci w nogi to leżysz na ziemi.. Ehh

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-12-31 06:44:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 141 - live

Następny temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

WHEY premium