SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 141 Wyniki - Temat do dyskusji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ale jestem ciekaw ilości sprzedanych PPV

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ali dopiero teraz dołączył do konferencji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ale go pojechał masakra.. Oglądnijcie walke 2 raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ja chce tą koszulke aliego! jak ktoś znajdzie w polskim sklepie albo cos dajcie mi znać1

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8312
Myślę, że wszyscy wielbiciele Lesnara wiedzą już, że ich idol był marketingową wydmuszka UFC, która została nadszarpnięta przez Carwina, zdemolowana przez Caina i wysłana na emeryturę przez Aliego.

Pisane ze Brock jest wspaniałym atleta, doświadczonym zapaśnikiem (no bo i jest) nie ma tutaj znaczenia - nigdy nie był takiej klasy zawodnikiem MMA i takim mistrzem, na jakiego go wykreowano - ostatnie 3 walki pokazały to jednoznacznie.

Zastanawiam się, gdzie są Ci wszyscy fani Lesnara, którzy pisali, że zdemoluje i rozjedzie Reema? Nie wiem tez, jak ktoś, choć trochę interesujący się MMA mógł mieć taka opinie.

I żeby nie było, że jestem jakimś ślepym fanem Reema - myślę, że w walce z JDS, postawiłbym na JDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem „wielbicielem” Lesnara i co masz jakiś problem z tym?

Lesnar swoje w mma zrobił, miał lepsze czasy i te gorsze, trudno. Wygranych z Couturem, Heringiem, Mirem i Carwinem nikt mu nie zabierze, jedynie głupi hejterzy mogą podwarzać to osiągniecie.
Nie wiem czy wiesz znafco, ale w mma może wydarzyć się wszystko, sam faworyzowałem Lesnara jako, ze jestem jego wielkim fanem, ale zakładałem, ze może przegrać.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-12-31 07:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oberyn
Zastanawiam się, gdzie są Ci wszyscy fani Lesnara, którzy pisali, że zdemoluje i rozjedzie Reema? Nie wiem tez, jak ktoś, choć trochę interesujący się MMA mógł mieć taka opinie.


Duzo zawodników mma twierdziło, ze Lesnar pokona Overeema, nawet obecny mistrz HW Junior dos Santos. Twierdzisz, że on nie zna się na mma? Zdajesz sobie sprawę jakie to głupie co piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
po prostu reem byl przez wielu niedoceniany, teraz pewnie kilka osob otworzy oczy....albo juz beda gadac jak to strasznie polegnie z jds

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8312
vcamaro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 141 - live

Następny temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

WHEY premium