SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 134 RIO - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
mleqs najlepsze przed Tobą :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Co do tego zasięgu to powinni to jakoś inaczej liczyć. Tak to się duzo też liczy szerokość pleców i długość palców.
Co do walki Barbozy to z statystyk wyniknęło że to jego przeciwnik trafiał częściej i zadał więcej celnych ciosów. Czyli decyzja trochę niesprawiedliwa

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do zasięgu i wzrostu to kto to mierzy i sprawdza. Pamiętacie, Crawin i jego 196 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Palhares brutalny gość, dobrą walkę dał !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Nogowi ktoś ukradł czapkę z tłumu gdy ten szedł do oktagonu
Pewnie polacy tam byli

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
UFC RIO - Anderson Silva vs Yushin Okami:

Jednostronny pokaz umiejętności w wykonaniu pająka. Okami jak głupi kapeć kurczowo trzymał się walki dystansowej, w której skupiony Silva był dla niego nie do trafienia. Ogółem rozczarowałem się na japończyku, myślałem, że ten sposób walki na początku to zmyłka i tak naprawdę zaraz skróci dystans i spróbuje przenieść walkę do parteru, ale tak się nie stało. Moim zdaniem zawalili trenerzy, nie wiem kto kuźwa mać kazał mu boksować w tak banalny sposób. Anderson nie musiał wiele główkować by rozszyfrować te proste ciosy. W pewnym momencie w ogóle odpuścił sobie gardę, zresztą nie dziwię się skoro Okami jedyne co robił to Jab -> Cross i Right Upper po wejściu w klincz. Podstawy są fajne, ale czasami trzeba trochę zamieszać, a Yushin o tym zapomniał. Moim zdaniem Andersona można pokonać tylko frontalnym natarciem, nie ma co dawać mu czasu na łapienie rytmu i kombinowanie, trzeba działać! Żadnej walki na dystans, ma zbyt dobry zasięg, balans i przede wszystkim timing by z nim tak walczyć. Trzeba wyczekać i tylko gdy nadarzy się okazja skrócić dystans, obić na ile się da, obalić i zniszczyć na glebie. Sonnen był bliski temu, ale jednak mu się nie udało. Poczekamy, zobaczymy, może znajdzie się w końcu zawodnik w MW, który podoła pająkowi. Bo z innych dywizji raczej nikt nie przejdzie. GSP nie zaryzykuje, jest bardzo asekuracyjny, a walka z mistrzem wyższej wagi stawiałaby go na gorszej pozycji. Z kolei Jon Jones raczej nie dałby rady zrzucić wagi. No, ale poczekamy, zobaczymy, może Silva pójdzie do góry. W końcu on problemów z nabieraniem masy raczej nie ma (sądząc z wagi poza sezonem), a w LHW dawałby zapewne o wiele lepsze walki bo to dywizja znacznie lepiej obsadzona od MW. Swoją drogą ciekawe co teraz Sonnen będzie gadał. ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie widze Andersona w LHW. Po pierwsze, jego największy atut w wadze sredniej czyli warunki fizyczne zostałby zniwelowany.

Po tym co pokazał Sonnen, jestem pewny że Rashad by wygrał z nim po swojemu. Silva by miał ogromne problemy z Machidą w stójce. Idący do przodu Rampage czy Shogun też mieliby szansę wygrać z Pająkiem.

IMO za późno na taką decyzje - po co na starośc sobie psuć wizerunek. Z drugiej strony to byłoby mega osiągnięcie, gdyby w/w zawodników udało mu się pokonać w 205 w tym wieku. Ale watpie żeby do tego doszło ale z Jonesem akurat mógłby Silva spokojnie wygrac IMO :D

Zbicie w dół tez nie wchodzi w gre no bez przesady ile można zbijać. Jedyne co to mozemy czekać na uberGSP i wyamrzony super-fight na podwórku Spidera o którym sie gada już tyle czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie jak Rakhu. LHW jest tak zayebiscie obsadzona że obejdzie się bez Spidera

A walka GSP vs Silva - marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu może i masz racji trochę ale z Rampagem i Shogunem przesadziłeś. Każdego z tej trójki uwielbiam, a mimo to uważam, że Spider by sobie z nimi poradził.

W LHW ściągnął Irvina na 1 strzała, a co zrobił z Griffinem to po prostu masakra.

Jak dla mnie: Rampage, Shogun, Dan Henderson, GSP zostaliby zjedzeni.

Dlatego marzę o rewanżu z Sonnenem, wtedy by się wyjaśniło czy to była kontuzja czy rzeczywiście zapasy to jego pięta Achillesowa.

Ja bym proponował do walki GSP - Silva ten catchweight między 170, a 185 tym bardziej, że sam Silva mówił, że to dla niego nie problem zbić jeszcze kilka kg więcej.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-30 12:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj sam wiesz jak Shogun walczy jak jest w formie Silva by miał duuże kłopoty.

No Rampage ok, by pewnie poszedł na żywioł i wyłapał gonga od Silvy

Tak czy siak jestem pewien że Spider na starośc nie bedzie sie bawił w zmienianie kategorii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Rio Live

Następny temat

'Yes, we Cain' - koszulka

WHEY premium