SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 131 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jak jj juz nie bedzie mogl robic wagi to wejdzie do hw a tqam na niego junior bedzie czekał
o ile do tego czasu nie zniszczy go overeem oczywiście :P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
dopiero miałem okazje oglądnąć k sosa
i musze poiwedziec ze bardzo dobry performance
gdyby te jego ciosy były troche szybsze no ale powera ma
ktos zauwazyl czy ten bok mika M był cały siny po tych jego kolanach czy mi sie zdawało tylko?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 653
Parę zdjęć z gali - http://www.sport.pl/inne/5,102005,9777222,UFC_131__Znow_polala_sie_krew__drastyczne_zdjecia_.html

Zmieniony przez - gizmo82 w dniu 2011-06-13 20:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kuźwa kaczka gilotyna to nie anakonda żeby ją wyciągnąć z takiej pozycji, takiemu zawodnikowi.
To naprawde 2 różne techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^^
a ten dalej swoje. Ja już podziękowałem. Ty wiesz swoje - ja wiem swoje. Nadal gdybamy. Carwin był zmęczony - to raz, a JDS wpakował się w tą GILOTYNKĘ , jak amator - to 2 - reszta wróżenie z fusów. Może przy tej sile by mu Carwin szczękę zmiażdżył i z bólu by JDS odklepał...? nadal gdybam. Dobra nie ciągnę dalej tego tematu. END
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
kaczka nigdy nie trenowałeś wiec możesz sobie gdybać

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Skoro sobie gdybamy, to Shane Carwin z rundy na rundę był coraz bardziej zmęczony. Skoro JDS potrafił obalić dwukrotnie takiego zapaśnika, to strach pomyśleć co by było gdyby walka trwała 5 rund? :) Myślę, że ta mała wpadka pod koniec 3 rundy wyjdzie na dobre Juniorowi i w walce z Cainem nie będzie zbytnio ryzykował, lecz zrealizuje swój gameplan bez takich zagrań pod publiczkę i innych udziwnień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KO gali:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja bym został przy tym kto coś wcześniej mądrze napisał. JDS nie pakował by się do parteru gdyby zostało więcej czasu.

Wiedział, że nawet jakby jakimś cudem Carwin coś zapiął to on dotrwa do gongu. Byłem za Carwinem, ale gdybanie czy gdyby runda trwała 5 sekund dłużej to JDS by odklepał jest bez sensu?

A czemu? A temu że gdyby runda trwała 5 sekund dłużej to JDS sprowadziłby walke do parteru 5 sekund później
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 131 TRANSMISJA LIVE

Następny temat

MMA - zwyrodnienie stawu kolanowego

WHEY premium