SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 131 - Lesnar vs. JDS

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11617

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Z Werdumem wg mnie mu się udało, wszedł cios i Fabricio padł, a on jakoś specjalnie słabej szczęki nie ma (Antonio Silva niezle mu ryjek obijał w I rundzie ich pojedynku i jakoś Werdum przetrwał, a nie podejrzewałbym Silvę o słabe uderzenia ;)) ale dalsza kariera w UFC dobrze mu się potoczyła, efektowe wygrane, zasłużenie jest obecnie na swojej pozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No IMO to właśnie JDS powinien już przed Cainem dostac walke o pas z Lesnarem. Pokonał solidnych przeciwników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A kto to jest ten JDS?
To ten co lucky punchem wygrał z Werdumem?
A poza tym to co druga liga i kelnerzy?
Zginie.


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
****a to sie robi lepsze niż tematy o pudzianie xD
jestem ciekaw co tak wszyscy zmienili nastawienie do Brocka
jak bedzie ta walka to powróce do tej "gry" kaczki;p
bo wiem ze jds wygra na 100%

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Zaskakująco dużo głosów na Lesnara widzę - nawet wygrywa w ankiecie póki co.

Po Brocku jakichś rewelacji i nowości ciężko się spodziewać. Także kluczem do tego kto wygra, będzie TDD Juniora i jego postawa z pleców. Balans dobry ma i widać, że ostro szlifuje defensywne zapasy. Jak do tej pory najcięższy test w tej dziedzinie dla niego to był Gonzaga, który co prawda z amatorskich zapasów się nie wywodzi, ale niezagazowanego Carwina na plecy położył (co nawet Brockowi się nie udało).

Jak do tej pory wiadomo dwie rzeczy - Brock został przetestowany w defensywie w stójce i szału nie skręcił. Junior nie został przetestowany w obronie przed zapasami/na glebie. Takie dwie słabości/potencjalne słabości, gdzie jednocześnie obaj będą mieli w tych aspektach do czynienia z najlepszymi w HW w UFC w tej chwili.
Imo - kasa na Juniora, ale nie zdziwię się jak Brock to wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
^ Zaskakująco dużo głosów na Lesnara widzę (...) ale nie zdziwię się jak Brock to wygra.

Ciekawe czy to wpływ nowego imagu Brocka. Ja myślę o nim z sympatią od kiedy dostał od Caina. Jak dostanie od Juniora to Lesnar zostanie moim ulubieńcem.
Scenariusz na walkę ? Wymarzony to trzy rundy powtórki z 1R Lesnar - Carwin, czyli wpyerdol, wpyerdol, wpyerdol. Tyle, że JDS mimo świetnych serii i ciężkiej ręki, wydaje mi się mniej dynamiczny od Shane'a. I to jest szansa Brocka, szybko do parteru i GnP. Skoro wszyscy to wiemy, to wie to także dos Santos i musi być na to przygotowany.

JDS 2/3R TKO.

Zmieniony przez - Odies w dniu 2011-04-13 08:24:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Lesnar myśli o zakończeniu kariery, wiec juz sam chyba sie nastawia na ewentualna porazka takimi gadkami przed walka.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
„Wiesz, nie wiem ile mi jeszcze zostało. Swoją emeryturę planuje każdego dnia. Sercem i duszą jestem na farmie. Cokolwiek postanowię…kim chcę być…Mam dwóch młodych chłopców, córeczkę i piękną żonę w domu, z którymi po prostu kocham przebywać, Chcę wychowywać moje dzieciaki i być zwykłym Joe „Farmer” Jones’em [polski odpowiednik Kowalskiego? ;) ], a jak do tego pojawią się jakieś inne ciekawe perspektywy… Ale taki właśnie jestem, zwykły chłopaki z Webster, South Dakota, któremu wydaje się że jest największym S.O.B na świecie.

Fight24

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Troche zmiekl po dwoch ostatnich wpyerdolach

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2656
Mam nadzieje , że wygra JDS...

PS. Jak tam stoi ten pojedynek u bukmacherów ?

Biało Czerwoni FANATYCY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki z treningow klubowych

Następny temat

Anderson Silva idzie do LHW?

WHEY premium