SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 131 - Lesnar vs. JDS

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11624

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Pardon zapomniałem o kolanku

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Ale chyba Santosowi chodziło w pewnym sensie, że będzie polował na szczękę bo wie, że ten się kuli i nie wie co robić jak dostaje, a nie że jest na strzała i idzie spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie no Panowie od Carwina dostał całkiem ładne bomby i się trzymał. Z resztą od Caina też pozbierał pare granatów. Trzeba chłopowi przyznać, że szczękę ma mocną tylko, że źle reaguje na mocne ciosy w twarz.

Bardziej to Lesnara interesuje odzyskanie pasa. Sam mówił, że na początku wcale nie chciał uczestniczyć w tufie, ale skoro drugim trenerem miał być jds, przez co wygranie tej walki dawało mu titleshota to postanowił się podjąć się tego wyzwania.
Zresztą ktoś tu będzie pisał, że po wywiadach z nim widać, że go interesuje tylko farma, to polecam obejrzeć z nim resztę wywiadów a nie jeden w którym został poruszony ten temat, w każdym mówi o tym, że jego celem jest odzyskanie pasa. Tak to jest pisać o czymś po usłyszeniu jednego wywiadu pisząc po tem o nim w liczbie mnogiej.
I tak Lesnarowi daleko jeszcze do emerytury, nawet z samego faktu ze ma jeszcze kilka walk w kontrakcie, więc czy będzie wygrywał czy przegrywał to i tak go nie zwolnią, bo to on napędza sprzedaż ppv, a nie żadne cainy czy juniory.


Zgadzam się z Toba co do tych wywiadów z tym, że ja w ogóle przestałem już wierzyć w to co Brock mówi. Pamiętam jak przed walką z Cainem ludzie mówili, że Lesnar go zgniecie itp a on sam gadał, że Cain na własnej skórze przekona się co to znaczy jak wjedzie w niego Brock Lesnar "na pełnej kvrwie" (coś w tym stylu) i że w końcu Cain zobaczy różnice w wadze.
Teraz Brock gada, że JDS stoi mu na drodze więc go zmiecie, tak samo jak gadał, że Caina pojedzie, a jak wyszło wszyscy wiemy...

Wiadome jest, że nie bedzie sam na siebie mówił, że nie da rady itp ale imo brak mu argumentów do wygrania tej potyczki.

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2011-04-19 20:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A co ma gadać?
Jakby mi kazali się tłuc z supermanem to też bym w promo twierdził, że go złoję jak dzieciaka
Jak się nie wierzy we własne zwycięstwo to się przegrywa zanim walka się zacznie.

A Brock szczenę ma mocną. Uderzenia Carwina mogły "nie wyglądać", ale one nigdy nie wyglądają, a ludzie po nich padali jak muchy, a Brock nie padł.
Z Cainem też nie odjechał, tylko w sumie nie był w stanie nic zrobić.
A swoją drogą bardzo ciekawe jak w ciągu dwóch walk Cain został przechszczony z "pillow hands" na masakratora

JDS może mieć ten sam problem co z Nelsonem jeżeli Brock nie wpadnie w tryb paniki, dlatego walka jest niezwykle ciekawa. Wszystko może się zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja na początku myślałem, że Cain z "wielkiej czwórki UFC" (Lesnar, Carwin, Junior, i on) ma najmniejsze szanse na pokonanie Lesnara. Nie wiedziałem czym niby miałby go pokonać, a tu - proszę. Wszystko jest możliwe.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yeah!!!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
mały jest ten Junior....

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie nazwał bym go małym
zresztą jak pare osob zauwarzyło już w TUF'ie troche przyebał

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lesnar zarobił 5,3 mln dolarów w ubiegłym roku – są to oficjalne zarobki zgłoszone w komisji sportowej i stał się najlepiej zarabiającym zawodnikiem MMA. (jest w pierwszej 30-ce najlepiej opłacanych sportowców w USA).

Takiemu to dobrze

Źr:http://www.fight24.pl/brock-lesnar-w-pierwszej-30-najlepiej-oplacanych-sportowcow/

a gdy Lesnar odbiera haracze, JDS...:












Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-04-21 07:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zgadzam się z Toba co do tych wywiadów z tym, że ja w ogóle przestałem już wierzyć w to co Brock mówi."
"Teraz Brock gada, że JDS stoi mu na drodze więc go zmiecie, tak samo jak gadał, że Caina pojedzie, a jak wyszło wszyscy wiemy... "

A to wierzyłeś wcześniej w to co mówi? Innym zawodnikom wierzysz w to co mówią? Overeemowi wierzysz, że wygra walkę, bo tak powiedział, a nie z innych przesłanek?
Ja to jak typuje walę to nie stawiam na kogoś, bo ten ktoś powiedział, że wygra, a ja mu wierze w to co mówi, tylko oceniam jego szansę pod względem atrybutów jakie posiad do wygrania walki.
Mam tylko nadzieję, że ty tak nie na poważnie, a jak tak to...


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-04-21 09:10:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki z treningow klubowych

Następny temat

Anderson Silva idzie do LHW?

WHEY premium