SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 131 - Lesnar vs. JDS

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11622

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzmy, że zakładam wiele scenariuszów na tą walkę tym bardziej na takim poziomie zawodników. Też mi się wydaje, że może być podobny scenariusz do drugiej walki z Mirem, ale z drugiej strony...

Wydaje mi się też, że brakuje kogoś przy Lesnarze kto był z nim od początku kariery w mma, czyli Grega Nelsona. Lesnar powinien ściągnąć do siebie z powrotem Grega Nelsona. Gdy ten trener, był przy nim to z walki na walkę było widać, że Lesnar robi duże postępy, czego teraz jednak nie widać. Niby ma jeszcze u siebie Paulsona, który też jest dobrym trenerem, ale wydaje mi się, że to jednak Nelson obmyślał najlepsze strategie i wiedział jak dobrze przygotować Brocka do walki.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-04-12 16:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
A to Randy niby ma duże doświadczenie w boksie. Z Lesnarem się coś stało po chorobie czy nie?

Raczej z Randym, który ostatnio kładł się po ciosach Noga

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie robi już postępów, bo po prostu więcej nie da rady poprawić..?
Na początku, gdy przeszedł z WWE wiadomo postępy robił szybko - efekt początkującego. Z drugiej strony w ostatnich 2 walkach dostał 2 fighterów ze ścisłej czołówki. No i 3 ta operacja... Myślę ,że Nelson wiele by nie pomógł. Zakładam ,że Lesnar jest (był ) pod opieka dobrego psychologa sportowego - to byłoby najlepsze w jego przypadku.

Ps. Ja kibicuję Lesnarowi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodatkowo nie zdziwiłbym się jakby klub, który zbudował Lesnar nie był najlepszym miejscem do rozwoju dla niego. Po prostu mam wrażenie, że może być tam zbyt dobrze traktowany i nikt nie chce mu podpaść. To on ściągną do siebie dobrych trenerów i płaci im, nawet Cole Konrad powiedział, że trenuje u Lesnara bo to on opłaca trenerów i ma tam wszystko czego mu potrzeba. Wiecie o co mi chodzi, gdy ktoś jest sponsorem wszystkiego, może być po prostu zbyt dobrze traktowany przez całe otoczenie, nikt z nim nie rywalizuje tam i nikt nie chce podpaść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dokładnie vcamaro. To wynika z tego, że z Brocka taki domator i countryboy.
Ponadto moim zdaniem z tym obozem jest jeszcze jeden problem - jest on zorientowany za bardzo w stronę zapasów. Wystarczy spojrzeć na to kto wchodzi w jego skład.
Co prawda na obóz przed Velasquezem sprowadzili Pata Barry'ego, ale z tego co mi się obiło o uszy to stało się to o czym napisałeś - nie przetrzepał Brocka jak trzeba w stójce i sam w sumie wyniósł więcej z tego obozu niż wniósł.
Po za tym w sytuacji Brocka sprowadzenie elitarnego strikera tylko na obóz przed walką to jednak trochę za mało. Szczególnie przed JDS'em.
W tej walce plan "powtórka z Mira 2" jest jak najbardziej realny, ale co będzie jak plan nie wypali, choćby minimalnie - srogi w*******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Dla mnie Lesnar po powrocie stracił na tej swojej agresji, którą było widać szczególnie w 2 walce z Mirem, ale mam nadzieję że się odbuduje i pokona JDS-a ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ciężko mi sobie wyobrazić sobie gorszą walkę do typowania niż ta. Tyle możliwych scenariuszy że nawet nie próbuję obstawiać. A co do tego boksu JDSa to rzeczywiście, boks sam w sobie ma chyba najlepszy w HW. Natomiast stójkę jako całość to już niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
A kto to jest ten JDS?
To ten co lucky punchem wygrał z Werdumem?
A poza tym to co druga liga i kelnerzy?
Zginie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Tak, tak sami kelnerzy prosto z restauracji wzięci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki z treningow klubowych

Następny temat

Anderson Silva idzie do LHW?

WHEY premium