SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC111 - Wyniki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14531

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Udało mu się też Mira upolować

Nie no, fajnie że ta walka dojdzie do skutku - o wiele ciekawiej się zapowiada niż kolejne starcie Brocka z Mirem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ziomal_krk :
Dzięki!!! Najwyraźniej dopiero dzisiaj ktoś zamieścił tą walkę.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
"Spodziewałem się że Shane wygra tą walkę ale wiem że to jest sport i wszystko może się wydarzyć. Siedziałem sobie spokojnie i czekałem na to co się stanie, nie chciałem wybiegać w przyszłość. Shane jest twardym gościem i wiedziałem że czas Franka Mira już się skończył. To jest nowy rodzaj zawodników wagi ciężkiej. Brock Lesnar, Shane Carwin, Cain Velasquez oraz Junior dos Santos. To my jesteśmy przyszłością wagi ciężkiej."


Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-03-30 09:12:53

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dobrze gada. Żeby tylko się nie okazało, że za pół roku ta 4ka uszczupli się o jego nazwisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jedyny problem jaki w tym widzę, jest że jedna przyszłość tej wagi ma 35,5 roku, a drugiej niebawem strzeli 33.

Niektórzy, których "tajm is ołwer" są dużo młodsi.

Wiadomo, żę "starzenie się" jest bardziej złożone, ale i tak cinko to trochę widzę.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak już rozmowa zeszła na temat HW, to ja powiem tylko tyle, że z tej czwórki jest najmłodszy Dos Santos, i to on sporo namiesza ma jeszcze czas na treningi i nauke walki, a że uczy sie diabelnie szybko i widać po nim że ma talent, więc jak sie podszkzoli to jego powinni sie obawiać wszyscy byli zapaśnicy Łysy mówiłże jeszcze jakąś walke stoczy zanim z kim zawalczy z tej jak to sie przyjeło już mówić "czwórki", bardzo dobrze by było tymczasem Carwin go for the belt!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464




tylko lesnar się zasmucił przegraną mira

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-03-30 09:23:11

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




dobrze gada, lubie gościa zarówno w walce jak i poza nią

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-03-30 09:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Carwin jak dla mnie walczy na 120% tego co potrafi. Z Gonzagą miał sporo szczęścia, a z Mirem wybrał idealną taktykę do obnażenia braków Mira.

Ale nie zgadzam się z tym, że jest taki jak Brock + ma lepszą parę w łapie. Brock to lepszy zapaśnik, po pierwsze Brock to mistrz div. 1 a Carwin 2. Po drugie Carwin dał się obalić Gonzadze (pomijam fakt oszołomienia) a po drugie ściemnia trochę, że nie chciał obalać Mira bo dwa razy chciał wyraźnie, a Mir sobie spokojnie poradził. Po trzecie jest WYRAŹNIE mniej dynamiczny niż Brock, dodatkowo siłowo i masowo Brock trochę lepiej wygląda. Co do pary w łapie Brock nie trafiał nigdy tak czysto jak Carwin, ale każdy jego "power punch" powodował nokdaun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ale Carwin (podobnie jak Dos Santos) ma dotyk smierci w rekach, w kazdej sekundzie los calej walki moz sie odwrocic (jak np. walka z Gonzaga) i to jest super mega fascynujace.
I moze faktycznie jest gorszym zapasnikiem niz Lesnar ALE to tak jak moja teoria na temat Pudziana, pewne rzeczy dzialaja jak roznica w sile jest o ponad 100% wieksza na korzysc ktoregos zawodnika, a jak juz te roznice sie zacieraja i ktos jest od kogos o jakies 20% silniejszy, to juz nie to samo. Zatem idac tym tokiem rozumowania, wydaje mi sie ze Carwin chodz moze i nie bedzie rzucal Lesnare, to przynajmniej nie bedzie rzucany jak Franciszek na lewo i prawo, a to umozliwi mu KO.

P.S.
Czemu te walki beda tak pozno aaa :/ I nie chcialbym, zeby ktos z tej czworki odpadl w inny sposob niz w walce o pas, wiec bron Boze nie chce widziec walki Dos Santos vs Cain, lepiej niech po kolei walcza ze zwyciesca walki Brock vs Carwin.


Zmieniony przez - astutus w dniu 2010-03-30 13:19:19

Astutus

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Które rękawice?

Następny temat

M-1 i WFC 10

WHEY premium