SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC111 - Wyniki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
A ja mysle ze velasquez ich wszystkich zrobi w bambuko,ma konkretne zapasy a po walce z nogiem wiadomo ze pare w łapie też ma

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
palhares i doping?... wez sie chlopie opanuj - koles sie taki juz urodzil od zawsze byl nabity

leże i kwicze

a przy okazji panowie do jakiego utworu wchodził Nate Diaz?
chyba 2Pac, ale nie czaje tytułu.


Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2010-03-28 21:54:04

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W ogóle gala zacna - imo najlepsza w tym roku. Jedyna kiepska walka to Fitch vs Saunders, ale to było do przewidzenia. Jakaż diametralna różnica była w przebiegu tej walki a GSP vs Hardy, tzn. w zasadzie działo się to samo - pełna kontrola jednego zawodnika, decyzja, ale Fisz w przeciwieństwie do GSP zero prób wykończenia, jeno non stop leżał i go pacał, jak zwykle z resztą.

Co do Drwala, to jak tylko to ogłosili miałem przeczucie, że z Palharesem przegra, ale po dobrej walce, a tu kupsko - niefart i do tego pewnie ostra kontuzja...

Dobra była walka w LHW - z tym dopakowanym murzynem - imo walka wieczoru, non stop jakaś akcja to z jednej to z drugiej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Chyba jako jedyny tutaj jestem kibicem Mira, za***iscie mi go zal no ale trudno mam nadzieje ze wroci godnie tylko niech tyle nie gada

Co do Brocka to wyglada na o wiele wiekszego ale marynarka na pewno robi swoje, poza tym wazy teraz tez pewnie o wiele wiecej.

Jak jest z ich wzrostem, gdzies wyczytalem(chyba sherdog) ze Brock - 191 cm a Carwin - 194 ale to raczej nie mozliwe bo Brock ewedentnie wyzszy sie wydaje

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
A mi szkoda Mira, chyba jestem jedynym tutaj który go ceni i lubi :)... Obrał złą taktyke na te walke, mogl szybko schodzic do parteru i tam mysle ze mialby o wiele wieksze szanse... Carwin trzeba mu przyznac, para w łąpie nieziemska :)... Nieinteresuje mnie kto to bedzie czy Carwin, Velazquez czy Dos Santos mam nadzieje, ze ktorys z nich a njlepiej wszyscy po kolei w 3 kolejnych walkach zniszcza ta gruba swinie Lesnara...
Drwala szkoda, ale skretowka zalozona rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16342
Szkoda Mira ale wydaje mi sie ze powoli idzie w strone Noga i Crocopa:( Jestem pewny ze w tym roku lesnar nie obroni pasa ;)
Jak ja bym chcial zobaczyc Fedora w UFC!!!Przez tego managera to jak tak dalej pojdzie to go w KSW zobaczymy
A co do Drwala to mial pecha... kto wie co by bylo jakby sie nie poslizgnal, ale Palhares mocno nabity byl jak na MW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ciekaw jestem jak GSP poradziłby sobie z takim Palharesem, gdyby przeszedł do wyższej kategorii. Moim zdaniem przegrałby.

O ile Anderson Silva po prostu powinien przejść do LHW, to GSP lepiej żeby sobie odpuścił przejście wyżej.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nie tyle Mir obrał słabą taktykę na Carwina co Carwin obrał świetną na Mira. Wiedział że na glebie może się złapać na jakieś SUB a stójkę Mir też ostatnio nieźle wzmocnił więc przycisnął do siatki i tłukł go ile wlazło. A że Mir dobrze walczy do czasu aż go ktoś porządnie nie uderzy to skończyło się jak skończyło. Teraz HW to najciekawsza dywizja w UFC, nie ma żadnego dominatora który by zamiatał wszystkimi jak to jest w WW, MW i LW.
Co do GSP to chciałbym zobaczyć jego walkę z Silvą w MW ale nie dawałbym mu większych szans. Nie ze względu na umiejętności ale na rozmiary. Inna sprawa że nie wiem z kim w WW miałbym teraz walczyć i musieć się wysilić. Ani Pudelka ani Fitcha ani nikogo innego z nim w tej chwili nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Clenoman ja też kibicowałem Mirowi, smutno mi było po jego porażce, no ale cóż Carwin kozak jest życzę mu wygranej z Brockiem. GSP trochę nudno ale ma wspaniałe obalenia i jak to powiedział po walce, że będzie jeszcze ciężej trenował szczególnie nad swoim BJJ, a co do Hardego to kozak z niego ma serce do walki i gumowe ręce! Moim zdaniem jak BJ Penn wygra z tym typkiem na UFC 112 powinna być walka GSP vs BJ 3 i tyle. Bardzo mi szkoda Tomka a ten brazylijski steryd tak mnie wqkrwił że miałem ochotę wejść w monitor i mu osobiście w*******ić :XX. Jego przeprosiny po walce w wywiadzie zupełnie mnie nie przekonały. Tomek trzymaj się i wracaj do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Clenoman Lesnar ma 6'3.5 czyli jakieś 192 cm,
Carwin ma błednie wpisane 6'5 w statystykach UFC - naprawdę ma 6'1 z groszem czyli 186-7 cm.
Nie wiem o co wam chodzi z tym, że Mir źle walczy jak dostanie Nie wydaje mnie się, żeby było zbyt dużo ludzi, którzy po takiej serii bomb by nic nie poczuli.

Btw. no proszę Danuta wytypował tą samą walkę wieczoru co ja - Hammond vs Wallace.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Które rękawice?

Następny temat

M-1 i WFC 10

WHEY premium