SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC111 - Wyniki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Georges Saint-Pierre pok. Dan’a Hardy’ego przez jednogłośną decyzję (50-43, 50-44, 50-45)

Shane Carwin pok. Frank’a Mir’a przez TKO (uderzenia w parterze) - rd 1 (3:49)



Jon Fitch pok. Ben’a Saunders’a przez jednogłośną decyzję (3x 30-27)

Jim Miller pok. Mark’a Bocek’a przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)



Nate Diaz pok. Rory Markham’a przez TKO (uderzenia w parterze) - rd 1 (2:47)

Matt Brown pok. Ricardo Almeida przez poddanie (duszenie zza pleców) - rd 2 (3:30)

Kurt Pellegrino pok. Fabricio Camoes’a przez poddanie (duszenie zza pleców) - rd 2 (4:20)

Jared Hamman pok. Rodney’a Wallace przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)

Rousimar Palhares pok. Tomasza Drwala przez poddanie (skrętówka na stopę) - rd 1 (0:45)

Matthew Riddle pok. Greg’a Soto przez dyskwalifikację (nieprzepisowe kopnięcie) - rd 3 (1:30)


fight24.pl





Drwal vs Palhares - nosz ****a co za pech i zmarnowana okazja do wygrania świetnej walki, masakra jednak w tym sporcie wszystko jest możliwe.... szkoda mi Tomka :/

Pellegrino vs Camoes - zayebista walka, trzymali w napięciu cały czas Pellegrino ładnie poddał Camoesa, na pewno najlepsza walka z preliminary

Almeida vs Brown - ciekawa walka również, udało sie Brownowi po cuiężkich zmaganiach jakoś to wygrać

Diaz vs Markham - no cóż, groźny Diaz pokazał swoją zwierzęcą naturę i go zniszczył w sumie to nic ciekawego nie pokazał

Fitch vs Sauenders - wygrał Jon tak jak sie chyba wszyscy spodziewali, widoczna przewaga całą walke i wygrana przez decyzje



GSP vs Hardy - GSP pokazał świetne obalenia i kontrole w parterze hardy pokazał że nawet umie sie bronić przed dźwigniami nie mam pojęcia jak taki ktoś jak GSP tej kimury nie zdołał wyciągnąć. Myślałem że walka będzie ciekawsza, aż sie zdziwiłem że Georges przed czasem tego nie skończył

Carwin vs Mir - w "pros pick" na Sherdogu było 13 typów na Mira i 1 na Carwina. Shane pokazał że z nim nie ma żartów, walka poszła zgodnie z moimi przewidywaniami, brawa dla Carwina mam nadizeje że w walce z Lesnarem uświadomi mu że gadał po walce bzdury i pokaże kto jest tak na prawde obecnym właścicielem pasa HW. Te podbródkowe potęznie zmasakrowały Mira, petarda w łapie Carwina sie potwierdziła. Frank "Lubie dużo gadać" Mir praktycznie nic nie pokazał. Dobrze mu tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
ej w ogole widzieliscie taki programi jak Danka, Gonzaga, Rashad i paru innych pojechalo do jakiejs jednostki szkolenia Marines i tam robia rozne wojskowe cwiczenia. Hehe jazda na maxa :D

zrodlo:
http://***************/2010/03/30/ufc-kontra-marine-corps/

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcześniej o tym było mówione, że Mir szybko się rozsypuje po nawet nie najmocniejszych uderzeniach(oczywiście nie żeby Crawin słabo bił, bo to były bomby). Carwin już spokojniej walczy, kontrolował walkę pod siatką i właśnie tam szukał uderzenia rozstrzygającego walkę, pierwszy raz podobała mi się jego postawa w walce. Mogli by sobie darować już podawanie, że Carwin ma 6’5’’ bo nie dość, że tyle nie ma to jeszcze widać było, że jest niższy od Mira. W ogóle jak Lesnar wszedł do klatki to Shane wyglądał przy nim mizernie.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-03-28 10:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Carwin cały czas kontrolował walkę i nie walczył tak chaotycznie jak w poprzednich pojedynkach, Swoją drogą to jego najdłuższa walka w karierze fakt Mir jest od niego wyższy Lesnar też. Może i wygląda przy nim mizernie, ale sie okaże kto jest lepszym zawodnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stawiam mimo wszystko na Lesnara. Teraz najbardziej liczę na to, że nikomu się żadna kontuzja nie przytrafi i że obaj wyjdą do walki w 100% przygotowani, bo liczę na naprawdę dobrą walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Pech Tomka. Kvrwa brazylijski karzeł powinien wylecieć za przetrzymaną skrętówkę. I tak pewnie wyleci przy kontroli antydopingowej.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
" I tak pewnie wyleci przy kontroli antydopingowej. "

Jak do tej pory nie wylecial i cala reszta tez nie ;).

Szkoda Drwala teraz pewnie dlugo sie go nie zobaczy..

Carwin co tu duzo mowic szybko i poteznie, bedzie swietna walka z Lesnarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
palhares i doping?... wez sie chlopie opanuj - koles sie taki juz urodzil od zawsze byl nabity - palhares co 2 walke konczy skretowka wiec niczym nie zaskoczyl - malo jest zawodnikow dla ktorych jest to glowna akcja - ona opiera na tym cala swoje gre i strategie.

Gsp hardy - jak dla mnie parodia walki o tytul podobnie bylo w MW jak walczyl leites i cote z andersonem - hardy nie powinien sie wogle tam znalezc - jak dla mnie ufc duzo traci na takim czyms ale to ich poroblem - ppv sa ostatnio mizerne i watpie by taki title fight je podniosl

mir - carwin - carwin pozytywnie zaskoczyl przed walka nie bylem do niego przekonany - walak troche przetrzymana ale mira jakos mi nie szkoda - chocby i 300 funtow wazyl nie bedzie tak silny jak lesnar i carwin bo to nie jest jego naturalna waga

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba szybko nie zobaczymy tomka w walce.ale co ten typ zrobił,co robił sędzia.przecież tomek już dawno klepał ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Obczajcie sobie jak wygladal Carwin przed przyjsciem do UFC:
http://2.bp.blogspot.com/_KJKyqWeVDHw/SkJSaRM0ojI/AAAAAAAABoQ/y0EARzNacis/s400/Shane Carwin.jpg
Moze dlatego teraz mizernie wyglada, bo sie boi tam bombic na maxa.
albo ten HL:



tutaj chyba najlepiej wyglada, bydle jak nie wiem co.

Teraz to nie groznie, a troche smiesznie z buzi ;)

GSP troche mnie zaczyna nudzic, ma tak super mocne zapasy, ze wiadomo jak sie jego walki beda konczyc ;). Przydalby sie jakis striker z mocnymi obronami przed obaleniami to by moze byla ciekawa walka.

A co do Drwala, juz kiedys tu na forum byl poruszany taki temat, ale mnie ostatnia walka jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ze cezko nadrobic zmarnowane dziecinstwo, w Brazylii od malego brzdąca ćwiczą bjj i spotykaja sie z nim na wysokim poziomie i pozniej walka Drwala wyglada jak pojedynek ucznia z profesorem.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4507
Palhares pokonalby Tomka nawet gdyby ten nie upadl.O dopingu to sobie mozna gadac na silowni piwnicznej lub przy piwie w barze...Szkoda mi Tomka ale nie oszukujmy sie Palhares jest lepszym zawodnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
GSP sfrustrowany swym zwycięstwem... , teraz chyba mu dadzą zwycięzcę pojedynku Koscheck-Delay, bo poza tym to nie ma tu przeciwników, choć ta dwójka też większych szans mieć nie będzie.
Shane "Roz******lator" Carwin absolutnie zniszczył Franka "Bufona" Mir'a... swoją drogą to sędzia przesadził, tak późno przerywając walkę.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

M-1 i WFC 10

Wiecej