SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tycie - Pytania

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
A więc postanowiłem zrobić swój pierwszy krok co do diety, chciałbym przytyć.
I mam do Was kilka pytań, może głupich, ale jednak.

http://potreningu.pl/profile/ozzzj#/date/2016-05-11
Wprowadziłem tutaj to co zjadłem dzisiaj, zauważyłem że spożywam dość dużo chleba.
Czy wspomaga on w tyciu? tzn, czy tuczy? czy może raczej w Swojej drodze do przytycia powinienem go unikać i skupić się na innych wartościach odżywczych.

Jak ma się woda do tycia?
Aktualnie również jestem na kreatynie i powinienem pić dość dużo wody, czy według Was około 1,5l to dużo jak na Mój wiek oraz wagę?
(16l 55kg wzrost 174) Staram się dość dużo pić lecz po prostu nie mogę, a nie chciałbym pić na siłę.

Kiedyś jadłem makaron...
Czy opłaca się do tego wrócić? średnio spożywał bym 1 paczkę dziennie, pol na wieczór & rano, ale człowiek od suplementów u mnie w galerii odradzał bo zawiera on gluten, polecał natomiast ziemniaki oraz kaszę. (Za nią nie przepadam )
Czy lepszy jest makaron, czy może ziemniaki na masę?

Oraz co wy osobiście polecacie mi w dalszej drodze do przytycia,
Myślałem nad wykupieniem tutaj opcji diety, ale to dopiero na wakacje.
Czy dzięki dobrej diecie zatwierdzonej przez Was (ten temat, nie opcja diety na sfd) uda mi się przytyć do końca Wakacji z 55kg do 70?

Pozdrawiam,
(Przypadkowo zalozylem temat w zlym dziale z tego co sie doczytalem, wiec napisalem to samo w prawidlowym tutaj)
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
A co niby mamy o tym myśleć? Prawda, jak dopiero zaczynasz i mądrze podejdziesz do tego to możliwy jest mały rekomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W takim razie w nowym dziale wypełnij ankietę oraz wrzuć według tego jak jadasz (ankieta na dole linku)https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Przede wszystkim wrzuć jak jadasz, bo to jest tutaj ważne, robisz jakiś trening?
Makaron można od czasu do czasu dobrej jakości, chleb tez. Ale raczej ziemniaki, bataty, płatki owsiane, jaglane, gryczane, kasze (pęczak, gryczana, jaglana) ryże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 55
Wzrost : 174
Obwód klatki : 83cm
Obwód ramienia : ? (wiem ze przedramienia 28cm)
Obwód talii : 79cm
Obwód uda : 46cm
Obwód łydki : 34cm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 10%
Aktywność w ciągu dnia : Bieganie / jezdzenie na rowerze - srednio 30 - 50 min
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Silownia co 2 dni, codziennie biegam / jezdze na rowerze + duzy ruch w szkole
Odżywianie : Jem wszystko co popadnie, byle przytyc
Cel : Nabranie duzej masy
Ograniczenia żywieniowe : zadne, ale kaszy nie lubie :D haha
Stan zdrowia : Bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia / bieganie / rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna, białko, proszek do wody wysoko węglowodanowy (idealny do kreatyny)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : bialko odpada, juz bralem, mysle o bcaa oraz witaminach.
Stosowane wcześniej diety : zadna, jadlem co moglem

I jak wyżej w temacie, czy jest możliwe przytyć 20 kg w kilka miesięcy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
To ile wkońcu tych latek masz Oskar ? https://www.sfd.pl/InhAR_+_O.M.A-t1116239.html#post5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedz na pytanie jeżeli znasz odpowiedź, jak nie to nie komentuj, rozmawiać chodź na pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
20kg w kilka miesięcy ? pewnie że można tak cie roz*ebie ze du)a ci nie wejdzie w spodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Watpie, znam osoby w moim wieku wyższe max 5 cm i nie sa grube a dobijają 70kg :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 159 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1939
Budowanie pół kilo mięsnia na miesiąc to i tak dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi zalezy w sumie na masie, nie chce byc chudy, a z masy uda mi sie cos "zrobic" bo codziennie trenuje.
Wolalbym juz byc grubym niz chudym ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
dajesz dwie różne ankiety...z której brać dane...?
Zdecyduj się na swój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj dałem tylko jedną... Tamta jet nie wazna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Trening

Następny temat

Jaka dieta?

WHEY premium