SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretne pytania.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Czesc

Jak kazdy na wstepie napisze, ze szukalem i na forum i w innych miejscach ale nie znalazlem satysfakcjonujacej odpowiedzi bo w moim przypadku jest to bardziej personalna rzecz niz kolejny dresik szukajacy treningu na mase czy ktos kto zaczyna cwiczenia. Mianowicie szukam mniej wiecej konkretnego planu ktory mam nadzieje ktos bardziej doswiadczony moglby zakreslic czy cos podpowiedziec bo jak mowilem sam nie wiem.

Mam 16 lat, 185cm wzrostu, ok 70 kg, jestem wlasciwie za chudy ale nie w tym rzecz. Ogolnie zawsze prowadzilem aktywny tryb zycia, codzinnie kilka godzin na rowerze, lekkie cwiczenia w domu, prawie codziennie basen, ciagle koszykowka/pilka etc + lekkoatletyka w klubie sportowym ale to wszystko doslownie z dnia na dzien skonczylo sie kiedy przeprowadzilem sie za granice wiec forma musiala spacs ale wyglad nie. tak wiec nie przedluzajac dluzej, jestem dobrze zbudowany, bardzo wytrzymaly, jedyne co posiadam to 2 hantle 2kg(wiem, to zart, ale nie moje, mozna pomachac dwoma na raz..) i szukam rady na ramiona, rece + mam wyrzezbiony brzuch ale wyglada to lekko dziwnie bo chociaz wszystko idealnie widac mi "4pak", troche tluszu na dole zaslania dolne partie. Podsumowujac, pytanie brzmi jak spalic ten brzuch kiedy jestem juz bardzo chudy a brzuch mam wyrzezbiony wiec nie chce sie jeszcze 'zmiejszac' jednoczesnie chcac powiekszyc ogolnie mase ramiona, klatka i rece. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze jedno po drugim ale sie za to wziac? Cwiczenia domowe nie sa zadnym problemem tyle ze bez sprzetu, moge tez odnowic codzienne bieganie jesli brzuch bedzie tego wymagal.. Najpierw spalic brzuch, potem wziasc sie lekko za mase i znowu rzezba? Nie wiem czy nie brzmi to jakos pretensjonalnie ale najwieksze nadzieje mam na podpowiedz od was konkretnego sposobu treningu... Jakie cwiczenia, moze jakies znane plany, myslicie ze abs2 sie nada? do dyspozycji czas, teraz nie mam nawet roweru ale moge biegac i cwiczyc w domu do woli.

Dodaje zdj siebie zeby pokazac na czym stoje. Ogolnie: zwiekszyc miesnie, spalic faldke na brzuchu.

Przeciagnalem bo nie umiem sie wyslowic ale mam nadzieje na powazne odpowiedzi, nie typu 'atlas':) Dzieki, Alex

PS wybaczcie za brak polskich znakow ale pisze z biblioteki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
a dodam, ze do tej pory praktycznie z nudow machalem codziennie tymi hatlami 4kg (w jednej rece) 100x, jakies 60x na ramiona i 50 brzuchow dziennie, takie z dupy cwiczenia bo nie mialem czasu, musialem sie skupic na szkole wiec teraz szukam konkretow. funduszy brak na jakikolwiek sprzet ale mysle ze moglbym wypocic jakis drazek jesli sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
masa, masa masa
na brzuch polecam ABS, drążek zdecydowanie tak, brak CI podstawowego sprzętu, najlepiej będzie jak ułożysz plan domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
ale jak mialby mniej wiecej wygladac ten plan domatora?:) wiem ze masa masa ale ten wieczny 4pak juz mnie wk**wia bo mam brzuch i jestem chudy a dolne wciaz zasloniete. dzieki za odp

Zmieniony przez - mzmms w dniu 2012-03-31 05:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
przysiady, pompki, drążek itp Na własnej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
ok ale jakos konkretniej, dana ilosc seri powtorzen...?z tego co slyszalem to ma kluczowe znaczenie. czy po prostu po serii danych cwiczen dziennie do zmeczenia/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
plan układasz pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
14. Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praktycznie początkujący

Następny temat

chleb w diecie ...?

WHEY premium