SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 631187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397


u mnie tez kiepskie światło. tez wrzuce drazek ciekawe czy pomoze

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
Naramienne sa ..the best:)

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
podciaganie moim zdaniem jest najlepsze na szerokosc plecow, nie ma lepszego cwiczenia. Na ubicie i gestosc wioslowania i na dolna partie martwe ciagi. wiecej do szczescia nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mocny kark cwicz bo masz jak labedz jak ci ktos przy***ie to ci glowe urwie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
J/W Leb sie poturla ze 3 metry

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
A jak ćwiczycie kark?ja ostatnio poluje wszędzie na kask z łańcuchami do ciżarów . Nie mam zawiele pomysłów,żeby dobrze samą szyje dowalić i kark,chociaż i tak genetycnzie jest duży,ale chciałbym więcej. Próbowałem też po "boksersku" z tym wyginaniem "ala mostek" ,ale to dośc spore ryzyko naciągnięcia czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
kladziesz sie na ławce , łeb ma byc w swobodnej pozycji bez podparcia, kladziesz na czoło recznik i z 10-15 kg na to i unosisz kark non stop

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Cwicz ręcznikiem ale nietak jak ciacho.Pochylasz głowe ,puszczasz ręcznik po potylicy żeby ci konce ręcznika zwisały do dołu trzymasz je rękami i podnosisz kark . Siła rąk kontra siła karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dodatkowo podciaganie wzdłuż tułowia no i szrugsy dobrze do******lają karczycho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
heh to was zaskocze, na kark najlepsze sa przysiady ze sztanga, martwe ciagi, szrugsy i wszystkie tam gdzie jest konkret ciezar.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka-Winstrol i.....ECA?

Następny temat

cykl przy pracy fizycznej

WHEY premium