SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
na dobrą sprawę te pare piw w tygodniu nie przekłada sie tak znacząco na efekt koncówy, sam się o tym niedawno przekonałem kiedy po małym melanzu na drugi dzień padł PB 150kg w wyciskaniu wąskim na ławeczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Spoko,wszystko dla ludzi.Ja też święty nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71752
nie wiem czym to jest spowodowane ale dużo ludzi pobija rekordy na kacu, sam muszę kiedyś spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
dibo to prawda, też sie z tym spotkałem wielokrotnie, niby ma to związek z układem nerwowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
sam sie tez zastanawialem nad tym
nieraz po libacji trening silowy nastepnego dnia byl bardziej udany niz na efce i reszcie dopalaczy -)

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja tam niewiem ale cos w tym jest na odwodnieniu po libacji srednim sniadaniu ide na trening i robie pare pow wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28928 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
tez slyszalem o biciach rekordu na kacu ale osobiscie bym sie nie polozyl pod 200 kilo na kacu.
kolejna sprawa jest taka ze nie umiem wypic kilku piw wlasciwie to piwa nie pije wcale bo nie daje pozadanego efektu
na kacu zawsze umieram nie mam na nic ochoty boje sie sztangi no chyba ze wstane rano a bania jeszcze nie zejdzie to co innego ale tez na silownie mnie nie ciagnie
ostatnia sprawa na cyklu nie pije nigdy nawet kropli

wasze zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Mumin - Ty wogole niepijesz na cyklu.
A pomysl ze niektorzy tutaj sa 300 dni w roku na cyklu

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
rozumiem, że dążycie do tego żeby być wielcy w ****, ale ****a nie rozumiem czemu z***aliście typka pare stron temu, według mnie wygląda za***iście i nie powinien już nic tyć.
Wy jesteście zaduzi............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
lestat a skądys ty sie zerwał?

"Biała Europa dla białych europejczyków"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka-Winstrol i.....ECA?

Następny temat

cykl przy pracy fizycznej

Wiecej