SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151


to ja

Zmieniony przez - Bronisław1 w dniu 2008-06-02 15:46:02

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12012
Glodziu czy mogl bys zamiescic trening jaki stosujesz, i w okresie masy i rzeźby?? bylbym wdzieczny.

Aha i mam jeszcze jedno pytanie, jakie węglowodany jesc jak robie redukcje?? bo chyba zwykły biały ryż długo ziarnisty to slabe wyjscie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryż i filet to podstawa,można też ziemniaki z karczkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bronisław-masywnie.
Daj inne zdj jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
am jeszcze jedno ale jest tam moja twarz a nie chcialbym sie pokazywac a ponadto troszke brzuszka mam.Zaznaczam ze niegdy nie bylem i nie bede kulturysta ,masa jest mi potrzebna bo stoje na bramce i do innych ciekawych zajec ale o tym sza.....

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
wlasnie jak zobaczylem to fote glodzia od razu skojarzyla mi sie z mlodym arnoldem. Jak tak popatrzec na twoje fotki z przed jakiegos tam czasu to postep jest masakryczny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bronisław, co do twarzy to zamaż w paincie i nie będzie widać.
Pewnie, że masa potrzebna na bramce.
Bez retencji, ani rusz.
Dawaj zdj pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Plecy robie sporadycznie bo kiedys mialem wypadek autem i lezalem w szpitalu,cos tam bylo z kregami .Baba znaczy sie doktor to powiedziala zebym zapomnial o silce a ja po 6 miesiecznej przerwie dalej dupe kłółem hedlamnie piorytet to łapa(bo widac he)no i ******l..cie musi byc i klateczka he bo mam silna.pozdro

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249


post grzecznosciowy:

za zyczenie ziomka umieszczam pozegnalna fotke do oceny, wszystko co dobre szybko sie konczy, na ta chwile kolega konczy z kulturystyka zawodowa i zwalnia nieco tempo Darek G.

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
Bronisław... potezne przedramiona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka-Winstrol i.....ECA?

Następny temat

cykl przy pracy fizycznej

WHEY premium