SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja dodaje pomidora i cebulkę, oczywiście w rozsądnych ilościach.
Z tego co pamiętam w tym dziale jest specjalny temat, poświęcony właśnie twarogowi i urozmaicaniu jego smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
jak chcesz na slodko to mozesz dodac odrobine miodu czy nawet dzemu, mysle, ze w niewielkich ilosciach na pewno nie zaszkodzi a pomoze nam go smaczniej w siebie "wcisnąc".
Inne sposoby to np. dodac warzyw/orzechow. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-13 20:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jak już chcemy go "wcisnąć" to najszybciej idzie zmiksowany z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Możesz dodać trochę kefiru , orzechów i od razu lepiej wchodzi ... Zdr :)

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 424
orzechów włoskich i miodu,dobra sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Panowie z tymi orzechami włoskimi przed snem ostrożnie - są ciężko strawne

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja powiem jedno wiem że na twarogu nie ma co oszczędzać bo jak kupie dobry to moge go zjeść bez żadnych dodatków i dodatkowo jeszcze bardzo mi smakuje. W lidlu kupiłęm tylko raz półtłusty w kostce pilos srałem 3dni nie wiem ile ze mnie zleciało i ***ał jakimś masłem dlatego tego gówna nie polecam z biedronki bardzo dobry jest ten który jest produkowany przez piątnicę tyle sorry za spam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Osobiscie z twarogu obie tylko shake z bananem, mlekiem i nieraz jogurtem naturalnym....do tego np jeszcze malinki.....mniam mniam

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Na noc raczej nie za fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Na noc bialeczko na....NOC.....

zuo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO ODCHUDZANIU (pomoc)

Następny temat

co zmienic w tym posilku??

WHEY premium