SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialy twaróg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZy biały twaróg jest wskazany w diecie na rzeżbę czy nie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli jest to twaróg chudy to nie widzę przeszkód.Tylko nie jedz go wieczorem lepiej ze względu na tą minimalną ilość laktozy i tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeżeli jest to twaróg półtłusty to też nie jest najgorzej ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Tylko chudy i to rano, nigdy wieczorem.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiatam
mam do was pytanie czy spozywanie chudego twarogu w dosc znacznej ilosci okolo 0,5-0,6 kg dzienie moze wywolac uczulenie na ta postac bialka dodam ze nie spozywam mleka bo od zbyt duzej ilosci (nawet 1 litr dziennie)mam uczulenie
dzieki za odpowiedz
donat

jeżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ale masz uczulenie na bialko mleka czy na np. laktoze? Bo w sumie twarog to sciete bialko mleka

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam nie wiem ale wydaje mi sie ze na bialko mleka chociaz testow pokarmowych nigdy nie robilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla grubasa :)

Następny temat

orzeszki ziemne

WHEY premium