SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIALY SER

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Panowie jak to jest z tm bialym serem. Jak dl mnie jest to najszybsze zrodlo bialka. Mieszam z woda i tak kilka(4-5) razy dziennie. Niestety ciezko dostac baily ser chudy i jade na poltlustym. Powiedzcie mi czy nie za duzo tluszczy przyjmuje lykajac ten bialy ser tyle razy dziennie. W porcji mam chyba ponad 100gram serka x 4 to prawie 0,5 kila dziennie. Czy nie za duzo tego dobrego. Ale tak jak mowie jest to dla mnie dorga szybkiego bialka. Co o tym sadzicie?

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Sorry ze nie na temat troche ale MIESZASZ Z WODA?!? Recznie czy w mikserze i jak to smakuje? Bo jakos nie moge sobie wyobrazic.
pozdrowka

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A "Toska Figura" 3% , hm?

hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Tak...mieszam z woda(mikserem)...bo z mlekiem to juz wogole by byla niezla bomba. Smak?! bialego sera z woda=). Nic porywajacego ale ja nie narzekam. Nawet czasami mi to smakuje. Juz chyba nie ma nic gorszego niz odzywka bialkowa 90% Hi-Teca.=)

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Przez pół roku codziennie przed snem jadłem ok 200g chudego twarożku zmiksowanego z mlekiem, cynamonem i słodzikiem. Z początku wydawało mi się, że nie jest to nawet takie złe w smaku, jednak gdy po owych sześciu miesiącach po raz kolejny spróbowałem zjeść to "pyszne" danie, mało co się nie porzygałem. Dziś w późnych godzinach wieczornych spożywam więc bardzo smaczną wysokobiałkową odżywkę firmy Olimp, która nie dość,że lepiej smakuje, to jeszcze przyrządza się ją i je dużo szybciej.
Generalnie jednak zgadzam się, że twarożek to świetne źródło białka (tylko czemu już nie mogę na nie patrzeć!?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem, trochę za dużo tego sera.
Jeśli usmażenie piersi z kurczaka jest dla ciebie bardzo kłopotliwe to polecam jako dwa z sześciu posiłków, które powinieneś zjadać dziennie 200g wędliny drobiowej + 200g ciemnego pieczywa.
A co do tych miksów to do lepszego smaku mozesz dodac banana.

Narka.


Abonament opłaciłem 2 tygodnie temu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Pewnie nie napiszę nic nowego ale uważam że twaróg nawet 1-2 razy dziennie jest ok ale jezeli stanowi jedyne źródło białka to niedobrze. Białko jest niepotrzebnie "obciążone" laktozą i tłuszczem.
Omlet z białek, ryby, gotowane filety z kurczaka są też łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Jakby nie patrzeć, to nawet jedząc raz dziennie, ale codziennie miał bym po pewnym czasie dość twarogu:)
A pół kilograma dziennie, to chyba zbyt wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zmieniam nabiałowe zwyczaje bo bym nie wytrzymał

ostatnio stosuje 500 gr jogurtu naturalnego zmieszanego z miodem


na ser już nie mogę patrzeć :P


r.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
a tunczyka wieczorem zamiast twarozku tez chyba mozna?:)

a bialy chudy ser jest oka z jogurtem jak dla mnie


Pozdro

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadlem w wakacje do kilograma dziennie bialego sera i przasadzilem teraz jak spojrze na bialy ser to mam odruch wymiotny:(fakt to dobre i tanie zrodlo bialka ale w granicach normy 1-2 dziennie
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile bialka ile weglowodanow ile tluszczy?

Następny temat

Rzeźba!!!!!!!! Pomocy!!!!!

WHEY premium