SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect o co z tym chodzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
dzięki wielkie !! "Chce tego sprubowac teraz jakos ze 3 opakowania wziąc razem z clenburexinem bo on ma te 200mg kofeiny javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
miales juz jakies przygody z eferdyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Kowalsonn - a co chcesz osiągnąć poprzez branie efedryny ?

Zastanów się dobrze zanim zaczniesz szamać tussi. jeżeli bardzo chcesz jeść ten szit to kup se na początek mniej i przetestuj bo efekty uboczne mogą Cie zaskoczyć.

pozdro

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
ja probowalem i bylem zachwycowny swietnie wycina i wypaca niestety dostalem ostrejhj wysypki i i musialem meic kroplowke bo przedawkowaelm i bylo zle :)wic uwazaj jak dawkoujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
Psycho999 a jakie stosowałęm dawki.Ja chce wziac takie jak na opakowaniu 3x2kap czyli gdzies 8 kap na dzien w jakich porach to brac?? chiałbym przed treningiem zeby dobrze sie wypacac'' to jak mozecie to bardzo proisze powieccie mi jak dawkowac i w jakich porach dnia z gory dzx :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
kolegho ja bralem przy wadze 110 kg 10 przed treningiem wiec wez na poczatek 3 lub4 i okresl tolerancje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
To na grubo pojechałes!!! ale ja waze 78 kg przy wzroscie 180 sadze ze wezme 2 przed aerobami + clenburexin. I tylko raz w treningowe wziąc czy dwa jak trening mam o 17 lub 18 ???
a w nietreningowe tez brac i jak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
2 wez w nietrening sog :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
Biore to w dawkach 2 tusi+1koffeina 200mg 2x dziennie ale nie czuje zeby cos mi to dawało wszystko jak dawiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Kowalsonn -- po ..uj ci efka ?? przy tej masie to dieta redukcyjna i ruch i zleci nadmiar , chcesz sobie roz.***ac serducho ??

"Mess with the best die like the rest"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X-Pand , Horse Power

Następny temat

Olimp thermo Speed Extreme i Kreatyna .. PYTANIE ???

WHEY premium