SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turkusteron

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 497
Witam,
czy ktoś z was suplementował turkusteron i może napisać jakąś opinię.
Można to kupić np na Allegro.

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dokładnie jest tak jak mówicie

ja dodam jeszcze od siebie, że często bagatelizujemy drobny problem i dopiero jak coś rzeczywiście dzieje się złego i mamy powazneijszy problem to zastanawiamy się nad wizyta i specjalisty

zasada wg mnie jest jednak inna - należałoby zaleczyć problemy z zalążku, żeby później nie było poważniejszych szkód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hehe już sama nazwa mówi za siebie :D
Nie no stary bez jaj, rozumiem że każdy szuka jakiś fajnych suplementów itp Ja sam nie stosowałem i nawet za wynalazkami się nie rozglądam ;) Kup sobie kreatyne, beta alanine, arginine, zainwestuj w omega 3 witaminę D, kup jakieś białeczko a nie szukaj jakiś cudów bo ich nie znajdziesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie zawracaj sobie głowy takimi wynalazkami, skup się na porządnym treningu i dopilnowaniu diety i to niech bedzie Twoja podstawa, a nie szukanie cudów na kiju, które obiecują nie wiadomo jakie efekty, o mocy sterydów, działając na psychikę tych którzy by sięgneli po doping chętnie, ale się boją. To nabijanie w butelkę i suplementy w kolorowych opakowaniach z dobrym marketingiem i tak nabierają ludzi, jak chcesz jak najlepszych efektów korzystając z dostępnych i legalnych źródeł to kup suplementy wspomniane wyżej i nic więcej nie potrzebujesz.... pod warunkiem odpowiednio dopracowanej diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Czy to znowu jakiś bliźniaczy preparat testosterolu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 497
Cześć. Nigdy nie byłem zwolennikiem suplementów, a szczególnie wynalazków, ale mam mało czasu na zrobienie silnych , wytrzymałych mięśni , szczególnie w obrębie core.
Mało czasu dlatego,że mam w domu 3 tygodniowego maluszka , a mam problem z kręgosłupem lędźwiowym.
Maluch narazie waży 3,5 kg i jest ok. Natomiast trzymanie go w różnych niewygodnych pozycjach już sprawia ból , a co dopiero będzie za pół roku , rok, gdzie będzie Ważyk 10 kg.
Stosuje kreatynę , beta alanina od 3 miesięcy i cytruline od tygodnia + kompleks witamin i omega 3.
Polecacie dokupić arganine ?
Dzisiaj zaczynam cykl treningów z personalnym u wdrażam diete.

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Jeżeli masz trenera to on powinien również dobrać Ci suplementację . Najważniejsze jednak powinien Ci wytłumaczyć , że miesnie buduje się miesiącami / latami i tutaj potrzeba cierpliwości


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2022-04-08 09:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Ogolnie jezeli chodzi o turkesteron, to jest to pewna grupa ekdysterodiwó, coś w styylu saponin sterydowych zawarych z tribulusie. Tez pokladano w nich ogromna nadzieje, jako silny booster testa, a koniec koncow okazalo sie, ze sa jedynie dobrym wsparciem na libido o lekkim działaniu adaptogennym, jednak w przypadku wzmozonej produkcji testa i budowaniu masy miesniowej, nasileniu anabolizmu - tutaj sie nie sprawdza.

Turkesteron ma wypelnic luke miedzy suplami, a PH, jako naturalny srodek "czynnik wzrostu" otrzymany z roslin. Nie ma jednak obecnie zadnego dowodu naukowego, ktory by potwierdzał jego dzialanie. W mojej skronej opinii, jak cos pojawi sie na rynku na bazie turkesteronu i bedzie silnie dzialac, to bedzie tam np. dodatek epi ktory nie jest wyszczegolniony na etykiecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Cześć. Nigdy nie byłem zwolennikiem suplementów, a szczególnie wynalazków, ale mam mało czasu na zrobienie silnych , wytrzymałych mięśni , szczególnie w obrębie core.
Mało czasu dlatego,że mam w domu 3 tygodniowego maluszka , a mam problem z kręgosłupem lędźwiowym.
Maluch narazie waży 3,5 kg i jest ok. Natomiast trzymanie go w różnych niewygodnych pozycjach już sprawia ból , a co dopiero będzie za pół roku , rok, gdzie będzie Ważyk 10 kg.
Stosuje kreatynę , beta alanina od 3 miesięcy i cytruline od tygodnia + kompleks witamin i omega 3.
Polecacie dokupić arganine ?
Dzisiaj zaczynam cykl treningów z personalnym u wdrażam diete.


to radze kase zainwestowac w wizyte u fizjo, ktory dobierze CI cwiczenia jakie masz wykonywac jako uzupelnienie planu treningowego by byle plecow nie byly dokuczliwe, to bedzie duzo lepsza inwestycja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
turkesterone to nazwa jakby testsoteron z turcji był

Nie ma tu nic szybko, 200 zeta szkoda kasy, jakby to była cena testosterolu za 14 to mozna by smiało brać bo to nie wielki pieniądz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 497
TomQ-MAG
Cześć. Nigdy nie byłem zwolennikiem suplementów, a szczególnie wynalazków, ale mam mało czasu na zrobienie silnych , wytrzymałych mięśni , szczególnie w obrębie core.
Mało czasu dlatego,że mam w domu 3 tygodniowego maluszka , a mam problem z kręgosłupem lędźwiowym.
Maluch narazie waży 3,5 kg i jest ok. Natomiast trzymanie go w różnych niewygodnych pozycjach już sprawia ból , a co dopiero będzie za pół roku , rok, gdzie będzie Ważyk 10 kg.
Stosuje kreatynę , beta alanina od 3 miesięcy i cytruline od tygodnia + kompleks witamin i omega 3.
Polecacie dokupić arganine ?
Dzisiaj zaczynam cykl treningów z personalnym u wdrażam diete.


to radze kase zainwestowac w wizyte u fizjo, ktory dobierze CI cwiczenia jakie masz wykonywac jako uzupelnienie planu treningowego by byle plecow nie byly dokuczliwe, to bedzie duzo lepsza inwestycja


Byłem u 7 Fizjo ( w tym Purczynski ,terapia DBC) i jeden chiropraktyk.
Mam uszkodzony krąg na L5/S1 i żaden fizjo mi nie pomoże,tylko silne mięśnie, szczególnie Core,a najlepiej całą sylwetka.
Generalnie to nigdy nie wrócę do pełnej sprawności.
Problem w tym ,że jak dobrze idzie na siłce to co jakieś parę miesięcy się przeciąże i jestem wyłączony później na parę tygodni z ćwiczeń i tak się to ciągnie bez znacznych postępów od ponad dwóch lat.
Teraz mam dziecko , które rośnie i muszę coś z tym zrobić , każdym możliwym sposobem!

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Bo niestety 80% pacjentów myśli że fizjoterapia to pougniatanie ciała przez terapeutę i wszystko będzie jak ręką odjął. Ewentualnie wykonanie paru zabiegów z dziedziny fizykoterapii, które będą działać cuda i wylecą pacjenta. Niestety 80% fizjoterapii to samodzielna praca pacjenta i jego zaangażowanie w ćwiczenia fizyczne, w rehabilitację, w wzmacnianie mięśni osłabionych i praca nad funkcjonalnością sylwetki, tutaj żaden fizjoterapeuta nie będzie w stanie ci pomóc, jeżeli ty sam nie będziesz pracował nad tym co wymaga twojej pracy. Skoro byłeś u speców jak Purczyński, to na pewno doskonale wiesz co masz robić i szukanie magicznych ziółek tutaj nie pomoże.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7Nutrition - Volcano

Następny temat

Dawkowanie zestawu suplementów

WHEY premium