SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turbo bareczki z "bikinarą" w Strefie Formy w Warszawie

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 347 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2510
U mnie w dzienniku kilka osób już deklarowało chęć na wspólny trening więc teraz nie ma wymówek i trzeba go zrobić :) Wstępnie godzina jak w temacie ale do ustalenia dokładniejszego , miejsce Strefa Formy ul . Chrościckiego ( Warszawa Włochy ) . Fit ciasteczka dla każdego śmiałka gwarantowane i 30 min cardio :D
Zapraszam i widzimy się na treningu ;)
P. S. Pierwsze wejście darmowe na siłownie , a warto ja zobaczyć

Zmieniony przez - Fit_Flower w dniu 2015-11-25 19:12:57
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 1 rok Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30473
Chętny na ciasteczka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 347 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2510
Ale cardio też jest w pakiecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 9349 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574897
Warto było zajrzeć do działu ustawki bo nie wiedziałam że mam taką wyczesaną siłownię 5 minut od domu. Wygląda zacnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
To dawaj na trening jest nas trojka już :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 9349 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574897
Akurat mam w tym czasie trening pole dance ale może następnym razem się uda. A siłownię pewnie w weekend pozwiedzam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
W weekend też bedę ale raczej w sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
walendzi Tryb HERO Moderator
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 581 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6422
Nice (y)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
Piszcie kto będzie na 100% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 896 Napisanych postów 54968 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 334178
Koszulki i suple już w drodze - Daniel "Walendzi" zadeklarował że przywiezie je na miejsce i też potrenuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fit_Flower TEAM SFD
Ekspert
O super chętnie poznam :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspólny Trening Warszawa Złote Tarasy

Następny temat