SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuje MMA!!! Mam kilka pytan!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Dieta to podstawa przy masowaniu...
Na noc Duzo bialka, najlepiej o wolnej kinetyce wchlaniania, aby przez dluzszy czas mogl zabezpieczyc organizm przed nocnym katabolizmem i dostarczyl odpowiednia ilosc aminokwasow
Malo weglowodanow, o nikim ig, beda one pochodzily gl. z warzyw
Optymalna ilosc tluszczy

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jak na dwoch i bylo tak ciezko to raczej formy nie ma Po kilku treningach raczej powinno przejsc.

...no ale dzienne zapotrzebowanie BTW to dzienne zapotrzebowanie na kalorie
tj pisalem wyzej idz do dzialu odzywianie i uloz odpowiednio diete oraz do dzialu trening dla poczatkujacych

pzdr

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 262
jeszcze pogadam jutro z trenerom;p zobaczymy co mi zaproponuje^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Jesli zygales, to faktycznie mega wyczerpujacy trening musial byc.
O mase sie nie przejmuj - dobrze jedz (niech matula z ojcem zakupia co trzeba) , cwicz i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Może zbyt krótki odstęp pomiędzy posiłkiem a zbyt wyczerpującym treningiem? Jak trening da w d.. to na haft zbiera, zgadza się, ale jeśli żołądek jest w miarę opróżniony, to nie ma czym i ryzyko rzygnięcia (ortografia, Panie i Panowie, nawet w slangu) jest zdecydowanie mniejsze.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 326
nie jesz przed treningiem to znaczy ile ? moim zdaniem 2h to minimum.. mozesz kupic sobie cos do picia przed treningiem na energie. a używki? jesli palisz fajki itp. to forma Ci nie podskoczy zbytnio.. jesli chodzi o siłownie to idżywki są tu zbedne. raczej konkretne papu papu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Szylu12

A to niby czemu ma forma nie podskoczyc jak ktos pali papierosy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
2h godziny to trochę za dużo ale z godzinkę przed treningiem nic nie jedz bo będziesz czuł dyskomfort i twój żołądek będzie obciążony

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 326
dobre przesadziłem ale wiadomo co fajki robią z ogranizmem, przede wszystkim słaba wydajnosc organizmu... chcesz sie kłucic ? palacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Szylu12

Oj znam wielu kulturystow, jak i zawodnikow ktorzy nie tylko pala, ale i daja sobie po nosie;), i maja zaje### forme, do ktorej wiele osob nigdy nie dojdzie, chocby nie wiem z czego zrezygnowali.

Ale tez nie jestem zwolennikiem roznych uzywek, alkoholu, ale nie uwazam, ze taka osoba jest spisana na straty ;)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenuje MMA!!! Mam kilka pytan!

Następny temat

Nowe czarne pasy BJJ w Polsce

WHEY premium