SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu a dojo - innym slowem za duzo bym chcial ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
Witam Mawashi,

Wszystko czego potrzebuje w jednym poscie. Napewno zastosuje sie do Twoich rad. Moim celem nie jest masa miesniowa (bo mam jej juz troche) lecz zmniejszenie wagi i ogolna rzezba.

Jako podstawe treningowa, uzyje treningu z Twojego podwieszonego posta (FBW, dla poczatkujacych) odpowiednio zmodyfikowanego wedle moich mozliwosci (glownie wiecej cwiczen), 3 razy w tygodniu (Nie - Wt - Pt) .

Co do diety, w dziale Odzywianie jest wystarczajaco duzo postow i sadze, ze bede w stanie sobie z nia poradzic, ewentualne watpliwosci i pytania bede kierowal do tamtego dzialu.

Wciaz jednak nie uzyskalem odpowiedzi na pytanie, co z regeneracja ? Czy miesnie beda mialy wystarczajaco duzo czasu ? Napewno pomocne bedzie opisanie typu SW jakie uprawiam, Wt i Czw - Jujitsu (nie BJJ) jest glownie silowe, czyli jakies wstepne zmeczenie miesni jest, szczegolnie gorne partie, Pon, Sr, Sob - Aikido, trening bardziej jak kardio, ale dosc czesto zdarza mi sie zczolgiwac z maty po treningu, ogolnie dosc meczace na wysokim tetnie 60% czasu, Sr (2 trening) - Kickboxing - chyba wiadomo, totalny wycisk.

Problemem dla mnie jest znalezienie dobrego cwiczenia na miesnie wewnetrzne uda, naprawde dobry wycisk (zeby rozciagnac miesien trzeba go miec), jakies konkretne przyklady ? (Dodam ze odwiedzilem Atlas, wykonujac tamte cwiczenia nie odczuwam pracy tego miesnia).

Dziekuje z gory za odp, Pozdrawiam,
D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Jesli bedziesz miał dobrą diete to problemów z regeneracją nie powinienes miec. A co do nóg to moze poprostu zwieksz liczbe powtórzen wtedy bardziej mozna "poczuc" miesnie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Mi tam przysiady bulgarskie ladnie wchodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
"It has began ......" - powiedzial kiedys ktos.

Dzieki Waszym poradom postanowilem sie ostro wziac do walki z moja nadwaga (to az dziwne ze przy takiej intensywnosci treningow udalo mi sie tak zapuscic). Doszedlem do wniosku ze za malo jadlem, a moj organizm poprostu magazynowal wszelkie wegle jako tluszcz. Az sie nazbieralo glarety wokol brzucha.

No nic, zapraszam do mojego dziennika cwiczen, jego zadaniem bedzie motywacja oraz pogadanie z ludzmi ktorzy przezywaja to samo co ja :)
https://www.sfd.pl/IF_!struggle_{_progress_=_false;_},_czyli_dziennik_treningowy_Drakkonite-t491889.html

Pozdrawiam
D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myślicie???

Następny temat

Trening na mase na drążku

forma lato