SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam

Na forum trafiłem przypadkiem szukając na necie przydatnych cwiczeń do treningu w domu. Na stronie kulturystyka.pl znalazłem Atlas ćwiczeń i trening domatora.
Mam jeden problem otóz z braku czasmu ćwiczyc mogę tylo w domu. Mam do dyspozycji wyłącznie dwa hantle oraz spręzyny. Do tej pory ćwiczyłem sobie od czasu do czasu bez jakiegoś planu i systematyki. Chciałbym to w jakis sposób usytematyzowac. Czy ktoś mógłby mi pomóc w jaki sposób rozplanowac ćwiczenia, jakie grupy mięśni ćwiczyć i jakie ćiczenia uwzględniając posiadany sprzet? Zaznaczam ,że mogę ćwiczyc każdego dnia późnymi wieczorami. Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach.
Z góry dziękuję za pomoc.

P.S Co do brzucha zdecydowałem sie na 6 Weidera
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
w atlasie masz przykladowe treningi domatora

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1121
podciągam temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa, tylko sztangielki

Następny temat

Plan treningowy- Czy dobry ?

WHEY premium