SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening redukcja , co dalej , rozwianie wątpliwości?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Śmiało możesz trenować. Po 6-8 tygodniach można nanieśc jakieś małe zmiany, aczkolwiek baza powinna zostać ta sama.

Suplementy nie są koniecznością, choć na masie polecam używanie monohydratu kreatyny jeśli staż pozwala.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1162
Ronie staż mam od października 2015r czyli jakiś 8 miesięcy treningów, była to redukca a teraz powoli wracam reversem na mase ale to też tak delikatnie ten revers robie :D Co do mono to czy już mogę go stosować czy poczekać jeszczę , oraz jaki mono konkretnie polecasz i w jakich dawkach ?:) wrzucam również moj revers dietka do oceny czy bedzie ok?:) Oraz co do supli bardzo prosze Cię o podpowiedzi ::)Pozdrawiam :)

Aktualne wymiary waga 78 wzrost 175 :)





Zmieniony przez - KOKS STB w dniu 2016-06-26 23:07:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poczekaj z mono aż wejdziesz na swój "masowy" bilans kaloryczny.

Białka masz trochę za dużo. 150g by Ci wystarczyło.
Węglami możesz rotować, czyli w dni treningowe więcej, a w dni wolne obcinka.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1162
Ok więc czekamy aż wejde na odpowiednią liczbe kcal , a co do mono to jakiej firmy polecasz dokładnie kreatynke Ronnie i w jakich dawkach ?:) i czy coś do tego jeszcze dokupić ?:) co do makro i białka no jest ich za dużo w mojej diecie ale czy to wpłynie negatywnie na moją sylwetkę oraz organizm ?:) a także pytanie co do nabiału , czy dobrze robię że go stosuje w swej diecie ?:)
Trening dalej stosuję niezmiennie od ponad 2 miesięcy ten sam push pull Twego autorstwa Ronnie , czy należało by już dokonać jakichś zmian ?:)

Zamieszczam kilka swych aktualnych fotek robionych na szybko przed godziną bez pompy , prosze o szczere opinie i sugestie z góry dziękuję :)

PS:Robiłem wyniki i mam hemoglobine w dolnej granicy czyli 14.1 , czy zakupić kompleks witaminowy lub jakiś kwas foliowy , co polecacie by nie mieć problemow z niedoborami ?:)


Wymiary aktualne to :
waga 78kg
wzrost 175cm
klata 103cm
barki 124cm
biceps 37.5cm
przedramię 31.5cm
pas 89cm
kark 40.5cm
udo 57.5cm
łydka 39cm
biodra 91cm















Zmieniony przez - KOKS STB w dniu 2016-06-28 19:34:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull 4 dni do sprawdzenia

Następny temat

Wymiary 13 lat chłopak

WHEY premium