SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed maturą, przed rzezbą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
Kończę 3 miesiąc treningu dzielonego na masę( wcześniej był inny plan 2 miesiące). Będę chciał zacząć robić redukcję/rzezbę, jednak dopiero po maturze zatem w połowie maja. Dlaczego? A dlatego, że każda zmiana w diecie teraz, obniżajaca kcal, wysiłek spowodowany redukcją może znacznie obniżyć moją sprawność umysłową i koncentrację i oczywiście samopoczucie. Dlatego, zamierzam jeść jak jadłem i nie żałować sobie włącznie z czekoladą :). Ale pozostanie mi nie cały miesiąc i zastanawiam się czy kontynuować masę, dać jakiś trening siłowy, przerwa( no ale miesiac to chyba jednak za długo na przerwę) czy co mam robić, aby było efektywne ale mnie nie przeciążyło?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Trening silowy + 20/30 min aero w nietreningowe. Jesli chodzi o to "niezalowanie sobie" to calkowicie sie z Tb zgadzam i z czekolada nie przesadzaj, ale tez nie oszczedzaj, na niej zawsze lepiej sie mysli, pamietam jak to bylo kiedy ostatni raz sie na swieta jadlo )

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
No jasne, z słodkością to tak jeden baton czy pół tabliczki wyjdzie, wiecej nie :). Czyli proponujesz trening stricte siłowy, 4-6 powt.? Aeroby wolałbym jednak zostawić, bo nie zdzierżę xD. Już 5 minut na monotonnym rowerku mnie zabija, a co dopiero 30 O.o, wolę pobiegać na dworze, ale pogoda nijaka jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
pogoda syf ;/ , jesli chodzi o trening to powtorzen 6-1 lepiej wychodzi niz 6-4, ale aero to ci polecam jakos zmiennie robic: rower, stepper, bieznia itp. unikaj monotonii

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy

Następny temat

qgqtq/ budowa mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej/ rok str.50

WHEY premium