SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po alkoholu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
e tam
i tak fb wszystkiemu przeczy wlasna osoba
nieraz mowil ze lubi isc na dyske czy sie napic
a jak wyglada - wszyscy siedzacy w tym sporcie wiedza

moim skromnym:
ogolnie korzysci z treningow "na sucho" sa tak smieszne i niewspolmierne do wysilku
ze nie warto sobie glowy zaprzatac jakas zyciowa asceza - spojrzmy prawdzie w oczy - ta rezygnacja z paru piwek tygodniowo moze o miesiac przyblizy was do uzyskania dobrej sylwetki - ale i tak do tego celu bedziecie potrzebowac LAT, proste ?

inne podejscie jak ktos jest na cyklu (kox lub suple) - wtedy logiczne jest ze maksymalizujemy efekty bo ladujemy w to potezna kase i nie oplaca sie jej marnotrawic takimi przyziemnymi gownami jak alkohol, ale bez wspomagania taka abstynencja to tylko sztuczny problem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
fu ma racje ale nie oznacza też że chapiemy suple później tydzieńnie i ten tydzień walimy do upadłego osobiście miałem teraz prrzerwe tygodniową,jutro wracam do treningów,suple zaczynam brać po sylwku dopiero a w piątek ładnie sie pociągneło 15 bro wypiłem o 4 do domu a o 7 do roboty samochodem

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Mamy Ci pogratulować głupoty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
gratuluj sobie czego chcesz mi to tam koło*****a lata

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Po prostu w stanie nietrzeźwości mogłeś kogoś zabić na drodze, może akurat byłby to ktoś z Twojej rodziny. Jakbyś potem się czuł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2471
przestań człowieku mi wyjeżdżać z moralniakami qrwa ile ty masz lat i kim jesteś żeby mnie uczyć co mam robić?to raz a dwa praca jest 4 km ode mnie i niestety nie mieszkam w mieście i dojeżdżam do niej drogą gruntową po której jeżdża jedynie rolnicy orającu swoje pola.

...tylko piękne samochody i szybkie kobiety...

bo nie chodzi o to żeby było miło,
chodzi o to żeby nie było ch**owo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
No tak, już rozumiem, nie mam więcej pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
błaszczenk troche przesadził,żaden człowiek po 15 piwach nie trzyma sie na nogach jak wiemy piwka zamulają po 6 spać sie chce po 15 potrójny zgon,nie do wlania koleś ******li głupoty

lubieżny okruch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
oj sa tacy zawodnicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
mniejsza z tym,wypił czy nie nieważne ale wydaje mi sie,że po 15 piwach człowiek nie jest w stanie wsiasc do fury 3h pozniej,ludzie lubią sobie dodawać szczegolnie mlodzi wypije 4 piwa a kolegom opowiada jak to walnął 9 i pol litra wódki,normalka,ja lubie piwo i dlaczego miałbym go nie pić,lubie tez chodzić na siłke wiec co w tym złego?

lubieżny okruch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę o kwasie mlekowym

Następny temat

plan do sprawdzenia

WHEY premium