SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pleców a lordoza lędźwiowa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 824
Mam problem. Ćwiczę w warunkach domowych na masę. W jednym dniu mam trening na plecy+ nogi.

Na plecy ćwiczę na stojąco martwy ciąg, wiosłowanie stojąco, wznosy hantel na stojąco pochylony.
Mam lordozę lędźwiową i te ćwiczenia w tym wypadku nie mogę ćwiczyć, bo mam bóle w lędźwiu!! :(
Nie mam dostępu do sprzętu jak wyciąg albo cos żeby nie obciążać lędźwiapleców przy ich ćwiczeniu.
Czy są jakieś ćwiczenia na plecy tak żeby nie obciążać lędźwia w domowych warunkach? z krzesłem itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 824
i co z tymi ćwiczeniami ..

Zmieniony przez - wannabeok w dniu 2013-01-04 20:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i jeszcze jedno co z a6w, bo też mnie przy tym boli w lędźwiu!!!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pytanie też czy mogę robić szrugsy stojąc, czy to pogłębi lordozę? a jeśli nie to w jaki sposób ćwiczyć kaptur, nie pogarszając wady tym samym wyrabiając sobie bary. pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + triceps

Następny temat

Trening po kontuzji

nutlove nowy