SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nie przynosi efektow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Witam mianowicie kolega prosił mnie o wklejenie tego tutaj abyście doradzili mu jakiś trening ponieważ dopiero sie uczy ćwiczyć na poważnie tamten czas nie może określić jako stracony ale tez nie ćwiczył profesjonalnie tylko tak by ćwiczyć a teraz chce sie wziąć za siebie
Wiem ze to tabela z działu doping ale może coś wam pomoże chce kłaść nacisk na treningu na klatę i biceps:D i do tego jeśli moglibyście napisać jakie odzywki itp

1.WIEK: 18 lat
2.WAGA: 68kg
3.WZROST: 176
4.WYMIARY:
BICEPS:35
KLATA:105
UDO:53
TALIA:82
5.STAZ NA SILOWNI: 13 miesiecy z przerwami
6.DIETA
8.TRENING:
9.CEL Treningu:Masa i Siła
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudniecia
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii: szybka przemiana materi
klata :105kg
martwy ciag : 130kg
przysiad :40kg

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
mzoe ten typ nie stosuje diety powiem Ci ze dobre odzywianie i witaminy to podstawa wiem z doswiadczenia. Cwiczylem po swojemu bez diety 6 miesiecy do tego szlugi kopcilem, nawet na treningu niby plan dobry ale sily wogole mi nie przychodzilo efekty beznadziejne nawet chudlem w oczach. Teraz zrobilem sobie ponad miesiac przerwy wpierdzielalem ladnie wszystko co trzeba dieta ulozona trzymalem sie jej do tego witaminy i czuje sie za***iscie wczoraj pierwsz terenign od ponad miesiaca i juz poprawilem na kalte rekordzik dobre odzywianie to podstawa

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Od razu widać, że kolega ma wyjątkowo gówniane podejście do tematu (bez urazy), skoro wyciska 105 a przysiada ledwo 40.

Nie da się nikomu pomóc zaocznie. To tak jakbyś podjechał pod warsztat mercedesem i zapytał "Panie co mogło się zepsuć u mojego kumpla, też ma mercedesa - wprawdzie inny model ale kolor podobny".

Potrzebna jest analiza wykonywanych treningów i diety, bez tego pozostaje wróżnienie z fusów. Skąd niby mamy wiedzieć, czego mu w diecie brakuje ?



Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-10-25 13:17:20

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
chodzi głownie o to byście jakiś fajny trening dostarczyli chodzi o wiczenia a z dieta to ja już mu coś pokombinuje

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
fajny trening ?? jestes w dziale trening. Treningów tu masz od groma albo ułóz jakis i każdy bardzo chetnie go skomentuje i cos doradzi. Jak Ci sie nie chce układać to poszukaj w tym dziale gotowego i tyle.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
mniej wiecej tak wyglada
poniedzialek:KLATKA,BICEPS
1.wyciskanie sztangi plasko 10/10/10/10
2.wyciskanie sztangi na skosie 10/10/10/10
3.rozpietki 4x10

1.uginanie sztangi stojac 10/10/10/10
2.uginanie sztangielek stojac ze skretem 4x10
3.uginanie sztangielki w podporze o kolano 10/10/8
4.Modlitewnik 8-10/8-10/8-10/8-10/


sroda:PLECY/TRICEPS
1.podciaganie na drazku do klatki szeroko nie robi np 15 razy tylko 6 seri po max dochodozi do 8 czasami do 10
2.Sciaganie dolnego wyciagu w siadzie 10/10/10/10
3.wioslowanie sztanga w zwisie tulowia 10/10/10/10
4.martwy ciąg na prostych nogach 10/8/8/8
1.wyciskanie sztangi wąsko lezac 10/10/10/8
2.wyciskanie francuskie lezac 10/10/10/10
3.sciaganie linki wyciagu stojąc 3x10

piątek:BARKI/KAPTURY/NOGI
1.wyciskanie sztangi zza glowy 10/10/10/10
2.unoszenie sztangielek na boki stojąc 10/10/10/10
3.unoszenie sztangielek w zwisie tułowia na boki 3x10
4.szturgsy sztanga 4x do oporu
1.przysiady ze sztanga na barkach 10/10/max/max
2.suwnica 10/10/10/10/
3.wspiecia na palcach 4xmax

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ok, to tera można cos doradzić
jeśli chodzi o klate to może byc ale nie robił bym stałym cięzarem ale wprowadził progres i robil serie tak : 12,10,8,8 albo 12,10,8,6

Jeśli chodzi o bica to mam wrażenie ,że ten kolega to sobie spałał mięsien a nie zyskiwał mase ... pamiętaj ,że więcej nie zawsze znaczy lepiej.
Na bica nie ma sensu robić więcej niz 3 ćwiczenia po 3 serie albo 2 ćwiczenia po 4 serie.
Na bica niech jedzie cos w stylu:
1.uginanie przedramion ze sztangą stojąc 12/10/8
2.uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 12/10/8
3.uginanie przedramion ze sztangielka w podporze o kolano 12/10/8

Jeśli chodzi o podciąganie to lepiej robić po 4 serie max powt
i potem 4 inne ćwiczenia po 4 serie.
2.Sciaganie dolnego wyciagu w siadzie 10/10/10/10
3.wioslowanie sztanga w zwisie tulowia 10/10/10/10
4.martwy ciąg na prostych nogach 12/10/8/6
to może byc ^^ ale niech dołozy jescze jedno cwiczenie na plecy (jak mu tam wygodnie)

Tric to też nalepiej 3 cwiczenia po 3serie, jeśli dobrze zrozumiałem o jakie cwiczenia Ci chodzi to radze tak:
1.wyciskanie sztangi wąsko lezac (to sie nazywa wyciskanie francuskie sztangą leżąc ) 12/10/10 albo 12/10/8
2.wyciskanie francuskie hanltem 12/10/8
3.sciaganie linki wyciagu stojąc 3x10

Na pierwszy rzut oka to barki mogą zostać ale do nóg niech dołoży jakieś jedno albo nawet dwa ćwiczenia np moze byc : PRZYSIADY WYKROCZNE 12/10/10/8
czy cos w tym stylu.

i jeszcze jedna rada niech łączy tric z klatą a bic z plecami, nie odwrotnie.
tzn.
pn klata +triceps
sr bic +plecy
pt barki +kaptury +nogi


ps. tak jak krzychu gdzieś już napisał to przy takich wymiarach nie może kłaść takich priorytetów jak np. biceps czy klata, poszukaj art na ten temat i mu pokaż

ps2. fajnie nazwałeś niektore ćwiczenia nie wiem jak mozna uginać sztange stojąc

pozdro

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Można uginać sztange - tylko trzeba mieć strasznie dużo pary w garściach

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no fakt można, ale nie wiem jakim trzeba być wielkim pozatym sądze ,że uginanie sztangi to raczej nie wchodzi na bica

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
drobne przejęzyczenie pisałem szybko

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Ja zamieniłbym jeszcze miejscami trening z poniedziałku z tym środowym, prostowniki będą miały więcej czasu na regenerację. Jako drugie ćwiczenie na biceps wrzuciłbym młotki, na plecy nic bym już nie dokładał (ewentualnie niech wiosłuje końcówką sztangi zamiast zwykłej) i j.w. coś więcej na nogi (np. prostowanie nóg siedząc). Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Na klatkę widać "zestaw śniadaniowy", pewnie w dodatku wykonywany od początku...

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod SW! do oceny-pilne! (sogi)

Następny temat

Trening n mase do oceny

WHEY premium