SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę dla dziewczyny ;-0 SOGi za pomoc !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam, potrzebuję trening na rzeźbę dla dziewczyny. Chce ona sie wyrzeźbić, chodzi o trening na wszystkie patrie.. Ustalilem juz diete dla niej, oraz aeroby (6 weidera + jakieś cwiczenia ) Chodzi o rzezbienie i ujędnianie mięśnia, nie chce by umuskularnily jej sie mocno np. łydni Trening na miesnie plecow juz mam gotowy Potrzebuję na: nogi, barki, klatkę, biceps, triceps - chodzi mi o delikatne cwiczenia które spalą kalorie. Ma zakupiony pas neoprenowy, cwiczenie w polarze.
Czekam na odpowiedzi ;)))))))

Quid te non necaverit, certe confirmabit - Co Cię nie zabije, z pewnością cię wzmocni !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
Z tym polarem to jest jakis kit slyszalem tak samo jak z tymi kombinezonami...Bo jak by nie bylo to z pod skóry nie wypacasz tłuszczu(moze sladowe ilosci) tylko wodę podskórna(ktorej brak sprawia wrażenie ze ma sie mniej w pasie , ale siła rzeczy po jakims czasie poziom tej wody sie uzupelni i znowu mamy tyle samo w bebzunku ;] Więc chyba nie ma sensu katowania się w grubym polarze, no chyba ze dziewczyna chce oczyscic pory ;D

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
moja laska ćwiczy.
-uginanie ramion stojąc hantelki 0,5 kg
-batterfly na atlasie
-ściąganie drążka wyciągu do klatki
-wiosłowanie na maszynie z przesuwanym siedzeniem.
-twister
-brzuszki
-wznosy nóg w zwisie
-wspięcia na palce na maszynie

i trochę innych ćwiczeń których nie potrafię nazwać :) pokazałem jej jak może rozciągać nogi na wyciągach bramy. dużo siedzi na rowerku i biega na bieżni rozpisz jej jakieś ćwiczenia tylko wszystko z głową, pusta sztanga i maszyny na minimalnym obciążaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Iran - ciekawie ;) Sog
Borat - chodzi mo o cos podzielonego na partie, ale cwiczenia sie przydadza- Sog

Quid te non necaverit, certe confirmabit - Co Cię nie zabije, z pewnością cię wzmocni !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie

Następny temat

wzros a trening na bica

WHEY premium