SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, mam 20 lat, 180 cm wzrostu i waze 70 kg i miallbym mala prosbe, czy ktos moglby mi ulozyc trening na mase, gdyz ja probowalem ale takie dziwne mi powychodzily podobno O_o Do dyzpozycji mam laweczke z modlitewnikiem + sztangi i hantle ;] Dzieki z gory =]

a teraz panowie zrobmy cos o czym swiat bedzie mowil w przyszlosci

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Naucz sie korzystac z wyszukiwarki... Uluz sobie jakis plan a my Ci pomozemy w jego poprawie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
a kim ty jesteś cie bie tu niema!!!!!!!!!!

Masz nas w dupie nie potrafisz się przedstawić ..........PROFIL!!!!!!!!!!!!!!!!WYPEŁNIJ!!!!!!!!!!!

A tak wogóle to przeczytałeś tylko 6 artykułów. Weś poczytaj a zobaczysz jakie to łatwe.

A my poprawimy !!!!!!!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Na poczatek trening wprowadzajacy, proponuje ACT poniewaz w tym temacie masz wszystko ladnie opisane https://www.sfd.pl/temat18564/ . Jak skonczysz, (za miesiac-dwa) odswiez ten temat, to z pewnoscia pomozemy Ci ulozyc plan na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6weider_co to za cwiczenia?

Następny temat

pytania...

WHEY premium