SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę i rzeźbę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
Mam jeszcze takie pytanie. Jak kupuję pierś z kurczaka w sklepie. to potem jak ją robię na parze to mi ubywa pewna część. to zawartość białka mam liczyć po ubytku czy przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zawsze ważysz wszystko przed obróbką termiczną

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
no to super :) bo już myślałem, że mam to liczyć bez wody :) groch jest dobry, żeby dodać go do jadłospisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak bez wody? Ważysz przed gotowaniem, smażeniem, pieczeniem itd., surowe jedzenie, więc bez wody. Groch czasami jako dodatek pewnie się nada, ale nie widzę sensu dodawania go do diety, ww czerp z ryżu/makaronu itp.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-08-27 14:20:20

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
no właśnie ww mają też w cholerę białka. 24g/100g. a z tą wodą chodzi o to, że jak coś gotuję, robię na parze to z tego kurczaka woda odparuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To nie ważne że odparuję, kurczaka ważysz przed obróbką i na taką wagę liczysz białko

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
Jezcze takie pytanie. Czym ewentualnie mogę zastąpić niektóre składniki diety, żeby miały więcej kalorii? bo nie jestem w stanie zjeść tylu węglowodanów :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3808
Tez mialem problem z pochlanianiem duzych ilosci weglowodanow wiec zaczalem robic placki owsiane z 200g platkow owsianych, do tego posmarowac bardzo delikatnie jakims "dzemorem" light niskoslodzonym i sie je wegle ze smakiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
Wiesz, jedzenie węgli to nie problem. Problemem jest zjeść np 200g makaronu +200g twarogu nasniadnaie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 709
a i jeszcze jakby mógł mi ktoś napisać. czy jak mi policzył ten program, że żeby utrzymać dietę potrzebuję 3300 kalorii, to mam ich zjadać 3600 , żeby wbijać masę? Bo dałem tam, dużą aktywność fizyczną, ale ta duża aktywność to są treningi na siłowni tylko i wyłącznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam zrobić co proponujecie dalej na siłowni

Następny temat

Trening Początkującego Domatora

WHEY premium