SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

75kg

Wzrost

186cm

Cel treningowy

Masa, uwidocznienie mięśni, polepszenie sprawności fizycznej.

Staż treningowy na siłowni

Ćwiczyłem ok 4-6 miesięcy, ale zrobiłem przerwę 2 miesiące z powodu pogody i teraz znów chcę zacząć trening.

Uprawiane inne sporty

w-f i nie dom

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanga 40kg, hantle 3kg, 5kg, 15kg, ławka, ławka skośna, drążek(jednak to nie ostateczny sprzęt, nie ma problemu w dorobieniu/dokupieniu czegoś nowego)

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

fbw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
1. Przysiady ze sztangą 4x12 - nogi
2. Wyciskanie sztangi leżąc 4x12 - klatka
3. Martwy ciąg 4x12 - plecy
4. Military press 4x10 - barki
5. Wyciskanie wąskim chwytem 4x10 - triceps
6. Uginanie przedramion 4x10 - biceps

Trening wykonuje 3 razy w tygodniu. Do tego chce się spytać czy mogę dodać coś na brzuch np. ABS II?
Jest to trening użytkownika ronie220, uważam, że będzie on dla mnie dobry, jednak chce spytać się co (patrząc na moje dane) myślą profesjonaliści.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Trening powinien się sprawdzić.

Aczkolwiek 40kg obciążenia to strasznie mało.Potrenujesz parę tygodni i zacznie brakować ciężaru,a progres siłowy to podstawa przez pierwszy rok treningów.

Poza tym stojaki masz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Obciążenie załatwię, stojaków nie mam, ale tez załatwię. A co do brzucha, mogę przy tym planie dodatkowo robic ABS ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Po co? Dodaj jedno izometryczne ćwiczenie na koniec.W zupełności starczy.Jakie? Mogą być wznosy nóg leżąc na ławce lub plank.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningow miesni brzucha

Następny temat

Praca 4 na 4 a trening

WHEY premium