SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na korpus dla sprintera

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Taki oto plan jest polecany jest jako trening siłowy dla sprinterów:
Rozgrzewka i rozciąganie

1. Przysiady________________________________2_____________8_____________
2. Wyprosty nóg_____________________________3____________12_____________
3. Uginanie nóg_____________________________3____________12_____________
4. Wyciskanie klasyczne_____________________4_____________6_____________
5. Martwy ciąg______________________________3____________10_____________
6. Wznosy tułowia w leżeniu_________________3____________20_____________
7. Wspięcia na palce_______________________2-3____________10____________

Cwiczenia rozciągające i wystudzające.

A co polecacie na korpus, bo patrząc na obecnych sprinterów(Shawn Crawford - wypas budowa) widać że przykładają się też do treningu górnych części ciała. Jakie ćwicznie byście polecali aby uzepełnić ten plan, i jakie ćwicznie można wykorzystać zamiast uginania nóg w leżeniu(nie mam takiej maszyny)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
nie muszę - lata dobrego treningu robi swoje - wiadomo że wynikami się raczej do niego nie zbliżę, ale w sylwetce może:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
zamiast uginania na maszynie zrób uginanie nogi z ciężarkiem przywiązanym na pasku do kostki stojąc na podwyższeniu

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
ok dzięki, a trening na korpus poradzi ktoś(chciał bym się zbliżyć do budowy Crawforda)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
nikt nie pomoze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wykonujac ten trening 3 razy w tygodniu w polaczeniu z treningiem sprinterskim (biegi - patrz Sporty Ogolnorozwojowe) zbudujesz mase miesniowa, zgubisz tluszczyk i bedziesz mial ladnie widoczne miesnie.

Pragne jednoczesnie zwrocic uwage ze Crawford nie dorobil sie swojej sylwetki w miesiac ani w rok. Jest zawodowcem z wybitnymi warunkami genetycznymi (np. Urbas juz tak nie wyglada), perfekcyjna dieta, suplementacja i dopingiem (nie ma co ukrywac).
Poza tym malo ktory z nich waazy wiecej niz 80 kg. Pozostaje Ci spelnic powyzsze, do tego masa cierpliwosci i osiagniesz zblizona sylwetke.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
ale chodzi o to że ten trening będę wykonywał tylko 2x w tygodniu(pon i piątek), ale chodzi mi jak go uzupełnić o ćwiczenia na korpus, bo w tym planie nie ma takich ćwiczeń, dlatego proszę o pomoc w tej dziedzinie. Co do Crawoforda wiem że nie osiągnął tego w miesiąć czy w rok tylko w wyniku lat ciężkiej pracy, wiem że mogę coś podobnego osiągnąć, już 8 miesięcy trenowałem na siłowni i łączyłem je z bieganiem i wyniki miałem niezłe(przybrałm 11kg masy mięścniowej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na tulow masz wyciskanie, martwy ciag, wznosy tulowia z opadu. Mozesz dodac cos na biceps i triceps.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
A na klatkę piersiową??Bo to wyciskanie ile się nie mylę jest na bardziej na barki. A jakie byś polecał ćwiczenia i po ile serii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
A czy na czworoboczne mogę dodać szrugusy, a na najszerszy drążek i zamiennie wiosłowanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mozesz sobie z tego zrobic plan kulturystyczny, tylko zatraci on juz swoje wlasciwosci.
Zastanow sie moze nad HST,mysle ze powinno Cie zadowolic.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Trening kulturystyczny mnie raczej nie interesuje, mi zależy na szybkośći, którą później by się przekształciło w dynamike co by mi pomogło w uzyskaniu lepszych czasów. Zaraz zobaczę co to jest te HST i napiszę co se ułożyłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemz regeneracja

Następny temat

Dobry plan dla dziewczyny ?

WHEY premium