SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na Anavarze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Postanowiłem że zamiast amagedonu zrobię trening na siłe 5x5 a mianowicie :Poniedziałek

1. Przysiad ze sztangą na karku (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

3. Wiosłowanie sztangą (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

Opcjonalnie

4. Skłony tułowia przy użyciu linek wyciągu górnego klęcząc (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

5. Francuskie wyciskanie sztangi łamanej leżąc na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

Środa

1. Przysiad ze sztangą trzymaną z przodu (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

2. Wyciskanie sztangi nad głowę (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

3. Martwy ciąg (2-3 serie x 5-8 powtórzeń) (zobacz)

4. Podciąganie na drążku szerokim chwytem (2-3 serie x 5-8 powtórzeń) (zobacz)

Opcjonalnie

5. Uginanie przedramion ze sztangą trzymaną podchwytem (2-3 serie x 5-8 powtórzeń) (zobacz)

6. Skłony tułowia leżąc z uniesionymi nogami zgiętymi w kolanach (2-3 serie x 5-8 powtórzeń) (zobacz)

Piątek

1. Przysiad ze sztangą na karku (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

3. Wiosłowanie sztangą (5 serii x 5 powtórzeń) (zobacz)

Opcjonalnie

4. Prostowanie przedramion w podporze tyłem na ławce poziomej (2-3 serie x 5-8 powtórzeń) (zobacz)

5. Skłony tułowia na maszynie (2-3 serie x 8 powtórzeń) (zobacz)

Moje pytania są takie :
1. Czy z uwagi że jestem jestem na redukcji i będę chiał trzymać diete opcjonalną dla mnie z małym deficytem węglów to moge biegać we wtorki i czwartki po 45 min (aeroby)?
2. Czy zamiast brzucha na maszynie 5x5 zrobie sobie uginanie kolan w zwisie np 3 po 20
3. Wiem że w treningu 5x5 nie chodzi o łapy wcale ale można dołożyć coś łapek żeby nie zmalały czy nie ma sensu?


Zmieniony przez - leloman w dniu 2017-10-26 19:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
jak redu to rób normalny trening dzielony
powtórzenia w zakresie 12-15 powt
a nie ty na redu trening na siłę chcesz stosować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z własnego doświadczenia wiem ze rodzaj treningu nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Najwazniejsze trzymać miche, trenować systematycznie i tyle. Nie wierze w wymyslne treningi typu rozwal bicepsy, konskie uda, itp. Dla każdego coś innego, trenuj tak jak lubisz żebyś na trening szedł z przyjemnością a nie z przymusu. Próbowałem i fbw i split i hst. Między fbw a splitem nie zauważyłem żadnej różnicy w progresach. Hst doskonale się sprawdzilo przy progresie silowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak na koniec. Albo robisz redukcje albo sile. Nie da się zrobić wszystkiego na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Trening to następna bardzo indywidualna sprawa, ilu koksów tyle metod treningowych.
Np. ja na redu staram się utrzymać max siły bo to siła utrzymuję masę mięśniowa a nie machanie 50-60% ciężaru po 15powt i więcej, to tylko zarzynanie mięśnia.
Teraz np jestem na redu mam taką samą siłę jak miałem na antku z wagą 12kg większą.




Zmieniony przez - Natan33 w dniu 27/10/2017 17:34:40

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo to stary mit ze na redu dużo powtórzeń. Tak jak mówisz na redu trening powinien być typowo siłowy najlepiej tez fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
ale nie powiecie mi że trg 5*5 to trg na redu który pasuje
to typowo trg pod siłę przecież

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pasuje. Bo mięsień jest dawany dużym obciążeniom, przez co jest motywowany do zachowania swojej własnej masy lub nawet jej zwiekszania. Trzeba spróbować na sobie. Mi się doskonale ta metoda na redukcji spisala. Na większości ćwiczeń był zauważalny progres siłowy. Jedynie klatka plaska spadła no i może delikatnie przysiad
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No właśnie, mięsień poddawany dużym obciążeniom zachowuje swoją masę a jak się przestawimy na zajezdnie z dużą liczbą powt i super i tri sety w deficycie to mięśnie tracą swoją masę i się kurczymy

Moja metoda przy redu teraz to jest ciężki podstawowy trening na dużych ciężarach ale musi być szybko i konkretnie max 45min żeby nie rozciągać tych sesji zbyt mocno a reszta to cardio i dieta.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
właśnie nie sporo czytam artykułach o redukcji i ostatnimi czasy jest mocno polecany trening typowo siłowy na dużych ciężarach z mała liczbą powtórzeń plus cardio ale już nie zwykłe ale interwały. Tylko nie wiem czy lepiej po treningu wrzucić 20 min a pon, śr i pt (chociaż nogi dostaną po dupie na treningu) czy wtorek i czwartek po 45 min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 tyg do zawodow

Następny temat

EPI-dziwne wyniki badań

WHEY premium