SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg - problem pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1972
Witam! Czy cwiczac plan na mase moge robic cwiczenia na nogi w domu? Przysiady, wspiecia?
Trenuje KLATA+TRICEPS, PLECY+BICEPS, NOGI+BARKI
chodzi o to ze raz w tygodniu mam do dyspozycji tylko 30 minut silowni i nie nadazam robic wszystkich cwiczen. Nie zalezy mi na mega umiesnionych nogach. Chodzi tylko o to zeby ich nie zaniedbac.
Na silowni cwicze je tak :
1. Przysiady ze sztangą 4x 12/10/8/6
2. Prostowanie nóg 4x10
3. Uginanie nog w lezeniu na brzuchu 4x10
4. Wspięcia na place 4x15

Czy moge zastosowac jakies zamienniki? Przypomne ze cwicze planem na mase.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz ćwiczyć nogi w domu ale to przydała by się wtedy zmiana planu na split 4 dniowy ale wtedy znów byś nie zdążał zrobić wszystkiego...
co to za dziwna siłownia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1972
Taka ,,osiedlowa" Male pomieszczenie, trening w trzy osoby na niej jest szczytem jesli chodzi o sprzet takze chodze tylko sam.
Chodze 2x kiedy mam cala godzine i raz gdy ok. 3o minut z reszta. Zmienil mi sie plan w szkole i wyszla klapa troche.
Dotychczas cwiczylem nogi normalnie widze spory postep, urosly.
Moglbym w sumie pokombinowac np z obciazeniem w plecaku, ale czy to ma w ogole sens? Wolalbym jednak zostac przy tym planie jaki mam teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokombinuj, najwyżej zrób trening później nawet ok. 19
ale żeby był porządny a nie takie kombinacje, jak to osiedlowa to idzie coś wymyślić...
albo przy splicie możesz ćwiczyć 2 dni pod rząd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1972
Tzn zle sie wyrazilem. Pewnie myslisz ze to taka w piwnicy? nie nie Jest to taka swietlica raczej z tym ze otwarta od 15 do 18... (pon-pt.) mniejsza z tym wlasnie w poniedzialek wypada mi te 30 minut nastepnie wtorek i czwartek. Jest troche przerabane no, ale cos za cos...

Zmieniony przez - aliabda w dniu 2010-02-02 14:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
Ja bym jeszcze polecił skakankę masy na tym nie zrobisz ale ładną rzeźbę i kondycje

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1972
Skakanka swietna sprawa, praktykuje juz
Trudno lepsze to niz nic, bede prubowal robic te nogi w domu, a jesli stalo by sie cos ze bede mogl byc dluzej na silowni to bede katowal nogi na silce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening poczatkujacego

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium