SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
Witojcie :D
Mam 16 lat ( wymiarow nie znam xD ) i chcialbym abyscie pomogli mi stworzyc jakis plan cwiczen.
Do dyspozycji mam obciazenie 4x0.5 4x1 4x2 i do tego 2 gryfiki
rowniez drążek i jesli to cos pomoze to rekawice boxerskie ^^
w cwiczeniach chcialbym wykorzystac to 6 Waidera (czy jakos tak)i pompeczki brzuszki i jakies cwiczenia na drazku
prosze o pomoc :P
jct. na silownie nie chodze bo lipa z moją silą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwicz jak uważasz a jak będziesz ćwiczył w domu to sam wkońcu dojdziesz jak i co robić tylko wszystko wykouj dokładnie dokładnie ja zaczynałem też w domu i pierwszy raz weszłem na szkolną siłownie to okazałem sie najsilniejszy z klasyswojej i starszej o rok a wcale sie tego niespodziewałem a taki suchar byłem (lol)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1780
Lipa na silownie isc? Nie ma czegos takiego. Kazdy kiedys musial zaczac. Wiec nie przejmuj sie tym i lec na silownie, tam trener ulozy ci ogolnorozwojowy program na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Nie przejmuj sie. Na silke sie zapisuj jak tylko masz mozliwosc Nie ma czegos takiego jak wstyd ze robisz bica 5 kilowym hantlem czy cos. Kazdy robi swoje i nikt sie z nikogo nie nasmiewa bo kazdy kiedys zaczynal

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
Qrde prosze wykluczmy silownie jak troche w domq pocwicze to pojde ( obiecuje :) )i narazie nie mam z kim bo mo koledzy by tylko w kompie siedzieli :/ a samemu to zle i mam jeszcze skakanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..na początek skorzystaj z treningu domatora ,
a na silke isc nie masz co sie wstydzic
kazdy jakos zaczynal i nikt nie poszedl odrazu jako wielki byq ,
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hozek najlepiej ćwiczy sięsamemu, łatwo się skupić itp. Robisz co swoje
Na siłowni śmiali by się z Ciebie tylko d****e, każdy zaczynał a to że ktoś na początku zaczyna treningi prawie od maxów świadczy o jego nie wiedzy

Trening domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
www.kulturystyka.pl/atlas  --> Trening domatora, popatrz na ćwiczenia ułóż coś własnego lub poszukaj "gotowców" z użyciem tylko i wyłącznie swojego ciała ... widziałem jeszcze taką książkę Trening siłowy bez sprzętu możesz kupić kosztuje z 30 zł i w niej masz gotowy plan i opisy ćwiczeń ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
Tylko ja bym mogl sobie ulozyc ale jak patrze na rozne dzienniki cwiczen ( chyba tak to sie nazywa? ) to mnie troche przewyszsza poniewaz nie wiem jakie cwiczenia odpowiadaja za jakie partie miesni i jak to rozlozyc na dni :/ moze taka mala pomoc ? co cwiczyc w jaki dzien i moze jakies artykuly co mowia jakie cwiczenia za jakie partie miesni odpowiadaja
Sory ale zapomnialem przeczytac linka i znam juz odpowiedz na to pytanie
ps to forum jest czynne do ktorej bo po 22 juz nie moglem wejsc .
Pozdrawiam

Zmieniony przez - hozek w dniu 2007-09-17 15:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
ODSIWEZAM TEMAT
Chcialbym zaczac jak najszybciej prosze pomozcie :/ ja jestem nieporadny
( "ciapa" ) ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
Prosze napiszcie mi co mam cwiczyc w jaki dzien i jakie przerwy miedzy cwiczeniami
to chyba mozecie napisac ?
np. Poniedzialek- klatka + biceps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pozorny

Następny temat

PROBLEM Z WAGA

WHEY premium