SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora, co i jak

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Od 7 kwietnia ćwiczę zestawem dla początkujących. Są efekty, nie powiem, lecz ostatnio ćwiczenia są dla mnie zbyty proste już i niestety mam za mało masy.

Czy wystarczy, że będę się starał dużo spożywać białek, węglowodanów (ogólnie zdrowe żarcie), żeby zyskać na masie?

A co do treningu to bedę sie starał do utrudnić, np. wykonywać ruchy powoli z większym obciążeniem. Czy to wszystko coś mi da? Czy to dobry tok myślenia? Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4701
Jeśli masz dobrze ułożoną dietę i trening to efekty na pewno będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pierwsza podstawowa sprawa to dieta. Bez tego możesz ćwiczyć dla sprawności i poprawienia ogólnej wydolności organizmu. Jeśli chcesz zwiększyć masę mięśniową to z powietrza tego nie zrobisz. Powietrze jest co prawda darmowe ale jednocześnie ekstremalnie niskokaloryczne
Dieta to podstawa.

Co do treningu to jeśli ten dla początkujących zaczyna być łatwy to:
- zwiększ ilość obwodów o 1,
- spowolnij ruchy ćwiczeń (3 sek faza negatywna, 2 sek faza pozytywna),
- napinaj mięśnie w górze ruchu.

Jeśli mimo tego za jakiś czas stanie się łatwy, to będzie to oznaczało pełną gotowość do planu dla średniozaawansowanych.

Pamiętaj, że nie ilość treningu i dobry plan tworzy mięśnie. Tworzy je w połączeniu z odpowiednią ilością paliwa i budulca dla organizmu - czyli, pełny talerz, łycha w rękę i jedziesz
Więcej w dz. Odżywianie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hit - ile serii, plan do spr

Następny temat

Inny sposób na biceps :P

WHEY premium