SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla wielkie ramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Witam, mam problem z bicepsem i tricepsem. Przygodę z siłownią zacząłem w lipcu 2012 roku. Od tamtej pory trenuje regularnie bez żadnych przerw 5 dni w tygodniu. Otóż mój problem polega na tym, iż ramiona mam małe jak na mój staż w porównaniu z innymi partiami. Prawa ręką obw. 39, a lewa 38,5. Wiem, że to w miarę dobrze jak na 2 letni staż, ale w porównaniu z np. klatką czy plecami nie wygląda to dobrze. Powie mi ktoś dlaczego tak jest? Myślałem o tym i doszedłem do wniosku, ze to przez zbyt długie ramiona, a co za tym idzie mam długie włókna mięśniowe. Mam aż 197 cm wzrostu. Może mi ktoś poradzić? Z góry dziękuje.
P.S.
Dieta jest z nadwyżką ponad 400 kcal. Dokładne makro: B:250 W:600 T:120 Kalorie w sumie : 4480
Wzrost 197 cm, waga 110 kg. BF około 14 %.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie od razu Kraków zbudowano. Bądź konsekwentny, dbaj o właściwą technikę, dietę i regenerację a ramiona będą cały czas rosły. Kulturystyka to zabawa dla cierpliwych i upartych ludzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Wypowie się jeszcze ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Wypełnij ankietę działu, opisz swój trening - to może będzie łatwiej coś więcej powiedzieć. A tak to jesteś niemal zupełnie czystą kartką, więc można dawać tylko ogólnikowe rady.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw... przez długie ramiona możesz mieć słabo rozwinięte te partie ale tylko w tym sensie, że możesz źle, więcej może niż gdyby były one krótkie wykonywać te czy inne ćwiczenia, jednak równie dobrze mógłbyś je wykonywać źle przy każdej konfiguracji... reszta po wypełnieniu, napisaniu tego o co Cię proszono...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
wskocz na 3 cm w 30 dni zmodyfikuj sobie to na 5 tyg na kreatynie .sam tak robie 2 razy do roku i jest progress ogromny.

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Pomoc z modyfikowaniem planu z priorytetem ramion

WHEY premium