SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla piętnastolatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! jestem nowym użytkownikiem i jeszcze niezbyt doświadczonym.Chciałbym sie was poradzic jaki plan i dieta jest odpowiednia dla mnie.Chcialbym żebyście mi ułożyli plan na siłownii na masę.Mam do dyspozycji sztangi:30 kg. i 42 kg.Cisnę na klatę 55 kg oraz hantelki odpowiednio od 3 kg. do 10 kg.Moje wymiary to: Biceps:30cm. Klata:85 Waga:69 Wzrost:173 Mój wiek to 15 lat.Prosze o plan treningowy i diete.Z góry dziękuje.Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Witam rowniez.
kolego dla Ciebie na poczatek trening ogolnorozwojowyu w celu przygotowanie Cie do zabawy z ciezarami i pozniejszych ciezszych treningow.Linka masz ponizej, przeczytaj i skorzystaj z gotowych zawartych tam planow.
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.Napewno mi sie przyda musze tylko sie w to wczytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
Jw ACT a następnie FBW

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Dokladnie tak. Wystarczy przeczytac i nie wystraszyc sie iloscia tekstu i napewno bedzie wszystko duzo jasniejsze

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wisienka o to jest trenin FBW bo nie zabardzo kapuje.Bo w ACT juz wiem o co chodzi.Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Po ACT przyjdzie dopiero czas na FBW , ale jesli chcesz przeczytac mozesz o tym treningu tutaj:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki przeczytam a ile czasu trzeba ćwiczyc trening ACT zeby przejść do FBW???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ja mysle ze w granicach 6 tyogdni sumiennego treningu wystarczy w zupelnosci. Pozniej start z lekka wersja FBW pozniej ciezej i ciezej i bedzie bardzo dobry progres. Do tego ulozona dieta i tylko cieszyc oko postepami.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a propo diety.Nie wiesz co trzeba jesc i jak w tym wieku bo ja mam troche brzuszka i chce własnie go zrzucic. jjem jakies 5 razy na dzien i mało. Czy to moze być??? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tutaj masz od tego specjalny dzial:
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
W postach podwieszonych znajdziesz praktycznie wszystkie potrzebne informacje do ulozenia poprawnej diety.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fajna sylwetka do wakacji +masa

Następny temat

Taki Dylemat :/

WHEY premium