SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 14-sto latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 549
Witam , mam 14 lat( w marcu skończę ) mój wzrost to około 165cm i ważę ok 55-58kg. Chciałbym zacząć trenować i teraz mam parę pytań. Czy zrobić sprzęt samemu ( w moim przypadku z pomocą ) lub iść na siłownię ( chyba ,że ktoś ze Szczecina ma większą siłkę i przyjął by dzieciaka ). Drugie pytanie to czy ktoś ułożył by mi plan treningu? ( bo ja za bardzo nie mam się kogo poradzić , a sam nie chcem czegoś złego robić ).

Z góry dziękuję i pozdrawiam OwixD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
przeczytaj: https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

oraz: https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
zmontuj tylko jakiś drążek i ćwicz w domu.trening domatora.pompki, podciaganie na drązku, brzuszki, spiecia i inne tego typu ćwiczenia :) a zeby Cie zmotytować do tego powiem Ci że Adamek ostatnio ćwiczy w ten sposób.z wykorzystaniem własnej masy ciała :)

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 549
Tzn. mam "drążek". Po prostu mieszkam na poddaszu i mam belki. Chwytam się za nie i są jak drążek. Dodatkowo mam 2 hantle i 1 hantelke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Kij jo z żelaza i jedziesz. (co co kij jo to wujaszek google ci powie). Trening 0,5h dziennie.

10min- rozciąganie
5x6 min młynki (z 1 min przerwy) potem bez przerw.
10 min wymachy

przedramię 4-5cm na plusie.
(biceps 33 a przedramię o cm większe było) ALE SIĘ OPŁACA.

+ dla odmiany co koledzy wyżej mówią

trening kijem - na początku będzie boleć. Pamiętaj by był z żelaza/ stali. Owiń uchwyty sznurkiem najlepiej.




Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2010-02-08 23:06:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaloryfer a6w

Następny temat

trening na mase PROSZE POMOC !!

WHEY premium