SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening czy można?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Witam chciałbym się dowiedzieć czy trening na pozbycie się tkanki tłuszczowej musi trwać od 30-90 min.? Chodzi o to iż lubię wysiłek chodź po mnie tego nie widać miałem parę problemów więc się zapuściłem mniejsza z tym. Jest tak że lubię ciężki wysiłek, lubię się męczyć, pocić po prostu do oporu. I moje pytanie czy przysiady, pompki, brzuszki skakanka mogą być prowadzone np. 3 razy dziennie po 2-3 godziny czy tylko raz i 3 razy w tygodniu. Czy mogę się tak katować? Spokojnie o dietę pytam tylko o treningi. I czy można od razu po śniadaniu ewentualnie 30 minut po zrobić trening ? Czy Najlepiej po obiedzie ?. Z góry dzięki.

Masa Siła Pier*olnięcię:).

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
możesz robić po śniadaniu trening, możesz 2x w tygodniu MNIEJSZE objętościowo treningi, ale 3x w tygodniu po 2-3 godziny to jest coś niewyobrażalnego. Nawet raz to już przesada. Zrób krócej, a intensywniej. Jeśli masz siłę dygać przez 3h to znaczy, że jest kiepska intensywnosć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
jesli chcesz robić trening w domu polecam tabate , chwila moment i trening skończony na reducji jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tabata bardzo dobra opcja. 4 minuty i nie wiesz gdzie jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Czemu paru godzinny trening jest niedozwolony a raczej nie bardzo go można uprawiać ? I czemu 3/7 a nie 7/7 w tygodniu ? I ostatnie czy jeżeli nie mam możliwości w dwóch dniach zjedzenia obiadu regularnie mogę zastąpić to jabłkami czy jogurtem ?

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bo przeciążasz układ nerwowy, palisz mięśnie i robisz organizmowi krzywdę. 3/7 a nie 7/7 bo jak robisz 7/7 to organizm nie ma w ogóle czasu na regenerację i po paru tygodniach się buntuje i potem tego bardzo żałujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
No i to jest prosta odpowiedź :). W sumie jak dobrze zrozumiałem tą "TABATE" to mam np. w ciągu 20 sekund zrobić tyle powtórzeń ile zdołam więc przykładowo brzuszki w ciągu 20 sekund tak z 21-23 zrobię więc wtedy odpoczywam 10 sekund i 7 razy tak samo w odstępach 10-sięcio sekundowych ? I nie ma znaczenia że na początku zrobię 21 drugie powtórzenie 19 i tak bd mi spadać a przy 7 razie zrobię z 13 ? Dobrze zinterpretowałem ?

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak. ale tabatę się robi przysiadami najlepiej bo to najbardziej złożone ćw są. Albo wyciskoprzysiady (thrustery), ale to trzeba wprawy już nabrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
A no dobra dzięki już wszystko wiem :) ^^

Masa Siła Pier*olnięcię:).

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety na redukcję

Następny temat

Geinery

WHEY premium